2021 12 22

D.Motiejūnas žaidė rekordiškai rezultatyviai, bet ketvirtame kėlinyje nuo suolo nepakilo

Donatas Motiejūnas sužaidė rezultatyviausias rungtynes šio sezono Eurolygoje, bet pergalės „Monaco“ (6-11) klubui tai neatnešė. Sašos Obradovičiaus auklėtiniai svečiuose 84:92 (21:23, 9:17, 26:29, 28:23) nusileido Berlyno ALBA (6-11) krepšininkams.
Donatas Motiejūnas
Donatas Motiejūnas / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

D-Mo rezultatyvumu sprogo jau pirmajame kėlinyje, kai per mažiau nei devynias minutes pelnė net 14 taškų ir vienas tempė „Monaco“ vežimą.

Dar du taškus lietuvis pridėjo antrame ketvirtyje, o po sėkmingos atkarpos trečiajame, kai pelnė 7 taškus, pasibaigus trims rungtynių kėliniams savo sąskaitoje jau turėjo 23 taškus.

Visgi ketvirtajame D.Motiejūno nuo suolo S.Obradovičius nepakėlė, o „Monaco“, nors ir buvo iš 13 taškų deficito grįžęs iki vos 2 taškų skirtumo, pergalės pačiupti Vokietijos sostinėje nesugebėjo.

D.Motiejūnas šiose rungtynėse per mažiau nei 18 minučių pelnė 23 taškus (9/12 dvit., 1/1 trit., 2/3 baud.), atkovojo 2 kamuolius, prasižengė du kartus ir pats išprovokavo tiek pat pražangų bei surinko 21 naudingumo balą.

Iki tol D-Mo sezono rezultatyvumo rekordas buvo pasiektas akistatoje su Stambulo „Anadolu Efes“, kai lietuvis įmetė 21 tašką. Iki karjeros rekordo D.Motiejūnui trūko 3 taškų – 2011 metais vilkėdamas Gdynės „Asseco Prokom“ aprangą jis buvo įmetęs 26 taškus.

„Monaco“ ir ALBA pirmąjį Eurolygos ratą užbaigė su 6 pergalėmis ir 11 pralaimėjimų. Su tokiais kraičiais šios komandos dalinasi 14-15 vietas.

ALBA: Benas Lammersas 18, Marcusas Erikssonas 15, Maodo Lo 12, Jaleenas Smithas 10.

„Monaco“: Mike'as Jamesas 25 (10/11 dvit., 1/6 trit., 8 rez. perd., 31 naud. bal.), Donatas Motiejūnas 23, Alpha Diallo 11 (6 atk. kam., 6 rez. perd.), Parisas Lee 10.