Prenumerata nuo 0,50 Eur/mėn! Paskutinės akcijos savaitės.
2023 11 10

Didžiulę persvarą išbarsčiusi „Barcelona“ laimėjo lietuviškąjį Rokų derbį

Rokas Giedraitis buvo rezultatyvesnis už Roką Jokubaitį, bet pergale džiaugėsi pastarasis.
Rokas Jokubaitis
Rokas Jokubaitis / ZUMAPRESS / Scanpix nuotr.

Galingai Eurolygos sezoną pradėjusi „Barcelona“ (6-1) namie palaužė Belgrado „Crvena zvezda“ (2-5) ekipos pasipriešinimą 86:81 (21:18, 26:25, 18:19, 21:19).

Atrojo kėlinio viduryje šeimininkai pirmavo net 17 taškų persvara (42:25) ir, atrodė, švęs lengvą pergalę.

Tačiau svečiai baltos vėliavos nekėlė ir likus žaisti pusantros minutės Luka Mitrovičius dėjimu su pražanga rezultatą išlygino (78:78).

Tuo pačiu kitoje pusėje atsakė Janas Vesely, o teisėjai dar pridėjo ir techninę pražangą Ioanniui Sfairopoului (81:78). Fantastišką dvitaškį netrukus įmetė ir Jabari Parkeris (83:78), o „Barca“ atsilaikė.

R.Jokubaitis nugalėtojams per 22 minutes pelnė 8 taškus (3/6 dvit., 0/1 trit., 2/4 baud.), atliko 5 rezultatyvius perdavimus, sugriebė 3 kamuolius, padarė 2 klaidas ir surinko 8 naudingumo balus.

20 minučių žaidęs R.Giedraitis pasižymėjo 9 taškais (3/4 dvit., 1/4 trit.), 6 atkovotais kamuoliais ir 9 naudingumo balais.

„Barcelona“: Jabari Parkeris 20 (5 atk. kam.), Willy Hernangomezas 18, Janas Vesely 14, Tomašas Satoransky 10 (6 rez. perd., 5 atk. kam.), Rokas Jokubaitis 8 (5 rez. perd.).

„Crvena zvezda“: Luka Mitrovičius 22 (6 atk. kam.), Milošas Teodosičius 13 (3/10 trit., 9 rez. perd.), Dejanas Davidovacas 12 (2/7 trit.), Nemanja Nedovičius 11, Rokas Giedraitis 9 (6 atk. kam.).

Standings provided by Sofascore

„Playtime 2024“ – kompiuteriniai žaidimai ir turnyrai, virtualios pramogos ir „OG Version“ koncertas
Patirti pelkes miesto širdyje: Vilniaus „Akropolyje“ lankytojai kviečiami į interaktyvų labirintą