2023 11 10

Donatas Motiejūnas ir „Monaco“ laimėjo prancūziškąjį derbį Eurolygoje

Donatas Motiejūnas šįkart nebuvo itin pastebimas, tačiau „Monaco“ (5-2) klubas laimėjo principinį mūšį Eurolygoje.
Donatas Motiejūnas
Donatas Motiejūnas / Getty Images/Euroleague.net nuotr.

Monako Kunigaikštystės ekipa namie 80:70 (14:23, 27:14, 16:24, 23:9) palaužė Vilerbano ASVEL (1-6) komandą, su kuria varžosi ir Prancūzijos krepšinio čempionate.

Svečiai geriau pradėjo rungtynes ir jau pirmajame kėlinyje turėjo dviženklę persvarą (12:23).

„Monaco“ atsakė galingu antruoju kėliniu, kurį laimėjo net 27:14, ir persvėrė rezultatą.

Amerikietiški kalneliai tęsėsi. Trečiajame kėlinyje iniciatyvą susigrąžino ASVEL, vėl išsiveržusi į priekį (57:63).

Lūžis įvyko ketvirtojo kėlinio pabaigoje. Mike'as Jamesas įmetė sunkų tritaškį, Alpha Diallo pridėjo tolimą metimą su pražanga ir „Monaco“ triumfavo.

12 minučių žaidęs D.Motiejūnas prie pergalės prisidėjo 3 taškais (0/3 dvit., 1/1 trit.). Lietuvis sugriebė 3 kamuolius ir surinko 1 naudingumo balą.

Lėtai Eurolygos sezoną pradėjusiai „Monaco“ ekipai tai buvo penktoji pergalė iš eilės, o praėjusią savaitę Kaune netikėtai laimėjusiai ASVEL komandai išlikti laimėjimų kelyje nepavyko.

„Monaco“: Alpha Diallo 21 (6/9 trit., 9 atk. kam., 27 naud. bal.), Elie Okobo 16 (1/5 trit.), Mike‘as Jamesas 15 (3/6 trit.), Jordanas Loydas 12 (1/6 trit.), ... Donatas Motiejūnas 3.

ASVEL: Timothe Luwawu-Cabarrot 18, Mike‘as Scottas (7 atk. kam.) ir Jofferey Lauvergne‘as (6 atk. kam.) – po 11, Davidas Lighty 9 (3/4 trit.).