Drama Belgrade: „Bayern“ paskutiniu tritaškiu pratęsė serbų juodą atkarpą

Dramatišką pergalę Eurolygoje ketvirtadienio vakarą iškovojo Miuncheno „Bayern“ (11-15), svečiuose 79:78 (26:23, 15:22, 18:18, 20:15) pranokusi Belgrado „Partizan“ (12-14) ekipą.
Rungtynių akimirka / Euroleague nuotr.

Pergalę bavarams lėmė Sylvaino Francisco tritaškis.

Prasidėjus paskutinei minutei serbai dar turėjo keturių taškų pranašumą, bet tada po Pablo Laso paprašytos minutės pertraukėlės S.Francisco įmetė baudas ir grąžino intrigą, o galiausiai likus 1,1 sek. pataikė ir lemiamą tritaškį.

Kevinas Punteris dar bandė gelbėti situaciją, tačiau paskutinis metimas buvo netikslus.

„Partizan“ pralaimėjo trečią akistatą iš eilės ir žengia vienuoliktas.

Bavarai yra trimis laipteliais žemiau.

„Partizan“: Kevinas Punteris 22, Frankas Kaminsky 14, Jamesas Nunnally ir PJ Dozieris – po 10, Ognjenas Jaramazas 8.

„Bayern“: Sylvainas Francisco 20, Serge‘as Ibaka 14, Carsenas Edwardsas 12, Danko Brankovičius 11.