2021 01 29

Dramatiškame trileryje ASVEL palaužė būsimą „Žalgirio“ varžovą

Kitą savaitę Kaune apsilankysianti Belgrado „Crvena zvezda“ (7-16) nurijo skaudžią nesėkmę prieš Vilerbano ASVEL (9-14) krepšininkus, dramatiškoje kovoje pralaimėjusi 78:81 (23:25, 15:20, 18:12, 22:24).
Corey Waldenas
Corey Waldenas / Euroleague.net nuotr.

Tai buvo trečioji ASVEL pergalė bei „Crvena zvezda“ nesėkmė iš eilės.

Jau artėjantį ketvirtadienį Serbijos klubo laukia „Žalgirio“ krepšininkų testas Kaune.

Aikštelės šeimininkai rungtynėse su ASVEL vertėsi be antro pagal rezultatyvumą (vid. 11,3) ir naudingumą (11,1) ekipos žaidėjo Johnny O'Bryanto, kuris buvo suspenduotas dešimčiai dienų dėl konflikto su vyriausiuoju treneriu Dejanu Radonjičiumi.

Vienuolika taškų be atsako pelnę Prancūzijos klubo krepšininkai buvo atitrūkę per 15 taškų, bet po truputį deficitą tirpdžiusi „Crvena zvezda“ ketvirtojo kėlinio pradžioje persvėrė rezultatą savo naudai.

Trileris Aleksandro Nikoličiaus arenoje nusikėlė iki dvikovos pabaigos. Ketvirtajame kėlinyje vis keitėsi pirmaujanti komanda.

Likus 2 minutėms iki rungtynių pabaigos „Crvena zvezda“ įžaidėjas Corey Waldenas pataikė dvitaškį, suteikdamas Belgrado komandai minimalų pranašumą, tačiau taikliu metimu atsake ASVEL atakų organizatorius Norrisas Cole'as.

Šie krepšininkai taikliais dvitaškiais apsikeitė ir kitose artimiausiose atakose.

ASVEL puolėjas Williamas Howardas, likus 12 sekundžių, atkovojo svarbų kamuolį puolime, po kurio sekė varžovų pražanga ir taiklios N.Cole'o baudos.

Vienas rezultatyviausių Eurolygos žaidėjų Jordanas Loydas metė du desperatiškus tritaškius, bandydamas paskutinę akimirką išlyginti mačo rezultatą, bet jie tinklelio neskrodė.

„Crvena zvezda“: Corey Waldenas ir Ognjenas Dobričius – po 17, Landry Nnoko 12.

ASVEL: Norrisas Cole'as 22, Antoine'as Diotas 14, Amine Noua 12.