2021 02 05

Dramatiškame Vokietijos klubų derbyje – nuostabi „Bayern“ pergalė per pratęsimą

Vieninteliai du Vokietijos klubai penktadienio vakarą kibo į atlapus Eurolygos turnyre, o nugalėtojas paaiškėjo per pratęsimą, kai namuose žaidusi Miuncheno Bayern“ (15-9) surengė įspūdingą sugrįžimą. Penkis taškus per paskutines 22 sekundes panaikinę Andrea Trinchieri auklėtiniai per pratęsimą 101:95 (10:16, 23:17, 25:23, 29:21, 14:8) įveikė Berlyno ALBA (8-16).
Jalenas Reynoldsas
Jalenas Reynoldsas / Euroleague.net nuotr.

Tai buvo trečioji „Bayern“ pergalė iš eilės bei trečioji ALBA nesėkmė per tiek pat žaistų rungtynių.

Aito Garcia Reneseso auklėtiniai įspūdingai pradėjo rungtynes, per pirmąjį kėlinį pataikydami penkis tritaškius, o po dešimties minučių pirmaudami net 26:10.

Šeimininkai ėmė mažinti deficitą – spurtas 9:0 trečiojo kėlinio pradžioje „Bayern“ komandai leido priartėti per vieną metimą – 46:48.

Įpusėjus lemiamam ketvirčiui ALBA puolėjas Louisas Olinde realizavo tritaškį, pakeldamas Berlyno pranašumą iki 13 taškų.

Mačo pabaigoje penkis taškus paeiliui pelnė Paulas Zipseris, dar septynis pridėjo Wade'as Baldwinas, o „Bayern“ vėl sugrįžo 81:84.

Aistras apramino dvitaškį pelnęs Benas Lammersas, Miuncheno krepšininkams palikęs 25 sekundes. Tačiau tiek užteko Andrea Trinchieri vyrams išplėšti pratęsimą.

Vladimiras Lučičius pataikė tritaškį, Marcusas Erikssonas realizavo vos vieną baudos metimą, o dar vieną tolimą metimą pataikęs W.Baldwinas išlygino rezultatą 87:87. ALBA vedlys Luke'as Sikma galėjo išplėšti pergalę, bet puskablis tikslo nepasiekė.

Prasidėjus paskutinei minutei po Johanneso Thiemanno baudų svečiai įgijo minimalų pranašumą, bet rungtynes sėkmingai užbaigė šešis taškus be atsako pelnę „Bayern“ krepšininkai.

Pirmąjį Vokietijos grandų mūšį antrajame ture Berlyne triuškinamai 90:74 laimėjo „Bayern“.

„Bayern“: Jalenas Reynoldsas 24 (10/15 dvit.), Wade'as Baldwinas 21 (7 rez. perd.), Paulas Zipseris ir Vladimiras Lučičius – po 20, DJ Seeley 10.

ALBA: Simone Fontecchio 21 (4/7 trit.), Benas Lammersas 20 (10/13 dvit.), Maodo Lo 16, Marcusas Erikssonas ir Louisas Olinde – po 11.