2023 11 14

Dviejų įžaidėjų netekusi „Crvena zvezda“ ir R.Giedraitis nušlavė „Fenerbahče“

Belgrado „Crvena zvezda“ (3-5) sužaidė geriausias sezono rungtynes Eurolygoje, tačiau įspūdingą Ioannio Sfairopoulo auklėtinių pergalę apkartino traumos.
Rokas Giedraitis
Rokas Giedraitis / Scanpix/Pedja MILOSAVLJEVIC/SIPA nuotr.

Jau pačią pirmą minutę rungtynės baigėsi Shabazzui Napierui. Amerikietis po kontakto atsidūrė ligoninėje. Įtariama, kad lūžo nosis.

Trečiajame kėlinyje susitikimas anksčiau laiko baigėsi ir puikiai rungtyniavusiam brazilui Yago dos Santosui. Jis kryptelėjo čiurną ir aikštę paliko skausmo perkreiptu veidu.

Nepaisant nuostolių, „Crvena zvezda“ tiesiog dominavo. Šeimininkai net 87:56 (25:16, 20:10, 15:14, 27:16) nušlavė taip pat traumų išretintą Stambulo „Fenerbahče“ (5-3) ekipą.

Varžovų gretose nežaidė Nickas Calathesas, Marko Guduričius, DyShawnas Pierre'as ir Sertačas Šanli.

Starto penkete mačą pradėjęs Rokas Giedraitis prie pergalės prisidėjo 7 taškais (2/5 dvit., 1/2 trit.), 3 atkovotais kamuoliais ir 2 naudingumo balais per 25 minutes.

Intrigos aikštelėje nebuvo. Audringai savų sirgalių palaikoma „Crvena zvezda“ vis didino pranašumą ir galiausiai įsirašė užtikrintą pergalę.

„Crvena zvezda“: Milošas Teodosičius 18 (4/5 trit.), Joelis Bolomboy'us 14, Nemanja Nedovičius 12 (5 rez. perd.), Stefanas Lazarevičius ir Yago Dos Santosas - po 11, Luka Mitrovičius 8 (8 atk. kam., 3 per. kam.), Rokas Giedraitis 7.

„Fenerbahče“: Nigelas Hayesas-Davisas 12, Johnathanas Motley 8, Tarikas Biberovičius 7.