Žiūrėkite

15MIN SEIMO DEBATAI 2024: ginčai dėl gynybos finansavimo, kainų, švietimo ir sveikatos apsaugos15MIN SEIMO DEBATAI 2024: ginčai dėl gynybos finansavimo, kainų, švietimo ir sveikatos apsaugos

2022 10 27

Dviejų lietuvių atstovaujama „Panathinaikos“ patyrė trečią nesėkmę iš eilės

Lietuviškoji Atėnų „Panathinaikos“ krito Tel Avive prieš vietos „Maccabi“ rezultatu 74:85 (17:20, 25:27, 17:22, 15:16).
Marius Grigonis
Marius Grigonis / Imago / Scanpix nuotr.

Tai buvo trečioji Tel Avivo „Maccabi“ pergalė iš eilės, tuo metu Atėnų „Panathinaikos“ krito jau trečią kartą paeiliui.

Per pirmąjį kėlinį taškais nepasižymėjęs, Lorenzo Brownas individualų šou surengė antrajame, kuriame surinko 14 taškų, o į ilgąją pertrauką Odedo Kattasho auklėtiniai išėjo pirmaudami 47:42.

Aštuonis taškus be atsako ketvirtojo kėlinio viduryje pelnę Atėnų krepšininkai buvo priartėję per du tolimus metimus (70:76). Vis dėlto Wade'o Baldwino dvitaškiai padėjo tašką rungtynėse.

Marius Grigonis šioje dvikovoje per 22 minutes pelnė 9 taškus (3/5 dvit., 1/3 trit., 0/1 baud.), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 11 naudingumo balų.

Kito lietuvio Artūro Gudaičio sąskaitoje – 4 taškai (1/1 dvit., 2/6 baud.), 9 atkovoti kamuoliai ir 10 efektyvumo balų rodiklis.

Panevėžio „Lietkabelyje“ praėjusį sezoną žaidęs graikas Panagiotis Kalaitzakis rungtynes pradėjo starto penkete, pelnė 5 taškus, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį ir surinko 6 naudingumo balus per beveik 13 minučių.

„Maccabi“: Lorenzo Brownas 22 (6 atk. kam., 9 rez. perd., 33 naud. bal.), Wade'as Baldwinas 14 (5 atk. kam., 6 rez. perd.), Joshas Nebo 13 (7 atk. kam.).

„Panathinaikos“: Derrickas Williamsas 17, Mateuszas Ponitka 12 (5 rez. perd.), Georgios Papagiannis 11 (6 atk. kam.).