2021 10 28

Dvivaldystė Eurolygoje: vargo namuose neturėjusi „Olimpia“ pavijo „Barcą“

Trumpam paleidęs į priekį „Barcelona“ ekipą Milano „Olimpia“ (6-1) klubas vėl atkūrė dvivaldystę Eurolygoje. „Dizaineriai“ namuose neturėjo vargo su Belgrado „Crvena zvezda“ (2-5) – 79:62 (24:6, 19:21, 19:23, 17:12).
Giampaolo Ricci ir Kalebas Tarczewskis
Giampaolo Ricci ir Kalebas Tarczewskis / Getty Images/Euroleague.net nuotr.

Lemtingą smūgį milaniečiai svečiams iš Serbijos sudavė jau pirmajame kėlinyje.

Ir puolime, ir gynyboje įspūdingai žaidusi „Olimpia“ sužaidus šešias minutes dar nebuvo praleidusi taškų ir pirmavo 13:0.

Vėliau pirmojo ketvirčio metu Milano klubas pirmavo 24:4, o po 10 žaidimo minučių jo persvara buvo 24:6.

„Crvena zvezda“ prabudo kitų kėlinių metu, o trečiajame ketvirtyje skirtumą net sušvelnino iki vienženklio (41:50), bet atkurti intrigos serbai nepajėgė.

Ketvirto kėlinio pradžią 10:3 laimėjusi „Olimpia“ vėl atitrūko triuškinančiu skirtumu (72:53) ir užtikrintai iškovojo pergalę.

Šeštą kartą per septynerias rungtynes laimėję „dizaineriai“ pasivijo šįvakar pirmą kartą suklupusią „Barcą“. Šios komandos dabar dalinasi Eurolygos viršūnę, bet penktadienį jas gali pasivyti ir 5-1 balansus turintis Madrido „Real“.

„Olimpia“: Shavonas Shieldsas 18, Troy Danielsas 12, Kalebas Tarczewskis 10, Konstantinos Mitoglou 9.

„Crvena zvezda“: Luka Mitrovičius 17 (7/8 dvit., 7 atk. kam., 27 naud. bal.), Ognjenas Dobričius 13, Nikola Kaliničius 8.