2023 10 17

E.Atamano košmaras Stambule – „Panathinaikos“ sutriuškinimas ir tylus M.Grigonis

Marius Grigonis sužaidė nerezultatyviausias rungtynes šiame sezone, o į Turkiją pirmą sykį sugrįžęs Erginas Atamanas ir Atėnų „Panathinaikos“ (1-2) buvo sutriuškinti Stambulo „Fenerbahče“ (2-1) krepšininkų.
Marius Grigonis
Marius Grigonis / „Scanpix“ nuotr. / IPA MilestoneMedia/PA Images

Dimitrio Itoudžio auklėtiniai svečius pamokė 83:69 (27:9, 16:19, 24:17, 16:24), o galutinis rezultatas netgi neatspindi įvykių aikštėje.

Starto penkete į aikštę žengęs M.Grigonis pelnė pirmuosius rungtynių taškus, bet svečių žaidimas vėliau visiškai sustojo.

Visa „Panathinaikos“ ekipa per pirmą kėlinį surinko minus 1 naudingumo balą, „Fenerbahče“ – net 36, ir šovė į priekį (27:9).

PAO ekipą pažadinti bandė Kyle'as Guy'us. Nuo suolo pakilęs amerikietis vienas pats per antrąjį kėlinį surinko net 13 taškų, bet Nicko Calatheso diriguojama „Fenerbahče“ ekipa persvaros nebarstė.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje praraja tarp komandų buvo pasiekusi net ir 25 taškus (72:47).

PAO tuomet spurtavo 11:0 ir priartėjo iki 72:58. Vėliau – ir 76:64, bet „Fenerbahče“ pergalės iš rankų nepaleido.

Iki šiol tik dviženklį taškų skaičių tiek Eurolygoje, tiek Graikijos čempionate rinkęs M.Grigonis šįkart per 21 minutę surinko tik 5 taškus (1/1 dvit., 0/2 trit., 3/4 baud.) ir išprovokavo 5 pražangas.

„Fenerbahče“: Georgios Papagiannis 15 (3/4 trit.), Jonathanas Motley 14 (6 atk. kam.), Marko Guduričius (5 rez. perd.) ir Nickas Calathesas (5 rez. perd.) – po 12.

„Panathinaikos“: Mathiasas Lessortas 19 (11 išpr. praž), Kyle'as Guy'us 13, Luca Vildoza 10, ... Marius Grigonis 5.