2022 01 21

E.Messinos vyrų gynyboje dususi CSKA vos išvengė klubo antirekordo

Maskvos CSKA (12-8) sužaidė prasčiausias sezono rungtynes puolime ir neturėjo vilčių prieš Milano „Olimpia“ (13-6) ekipą – maskviečiai namuose pralaimėjo 57:67 (10:23, 25:17, 11:15, 11:12).
Aleksandras Chomenka
Aleksandras Chomenka / Getty Images/Euroleague.net nuotr.

Tai mažiausias CSKA surinktų taškų skaičius šį sezoną. Prieš tai prasčiausią susitikimą Rusijos klubas sužaidė prieš Madrido „Real“, kai pralaimėjo 65:71.

Šį kartą beveik visų rungtynių metu nekilo abejonių, kuri komanda yra stipresnė.

Jau pirmosiomis minutėmis „dizaineriai“ nutolo 9:2, o pataikydami tris tritaškius pirmojo kėlinio pabaigoje susikrovė solidžią dviženklę persvarą – 23:10.

CSKA atkuto antrajame ketvirtyje, kai po Mariaus Grigonio tritaškio ir Tornikės Šengelijos baudos metimo skirtumas sumenko iki 2 taškų (29:31), bet Milanas vėl atitrūko po ilgosios pertraukos.

Sužaidus 30 minučių „Olimpia“ pirmavo 55:46, o paskutiniame ketvirtyje nepraleido taškų beveik keturias minutes ir atitrūko nepavejamai – 62:46.

CSKA likus mažiau nei dviem minutėms buvo įmetusi tik 50 taškų ir buvo arti klubo antirekordo Eurolygoje. Jis yra vos 52 taškai, kuriuos maskviečiai įmetė 2013 m. turnyro pusfinalyje prieš Pirėjo „Olympiakos“ klubą.

Nemalonaus rezultato CSKA pavyko išvengti tik keliais taikliais metimais paskutinėmis akimirkomis.

Po dviejų sėkmingų mačų blankiai šį kartą atrodė Marius Grigonis.

Į Atėnų „Panathinaikos“ krepšį įmetęs 19, o į Vilerbano ASVEL – 16 taškų, šįsyk lietuvis per 25,5 minutės pelnė tik 5 taškus (0/1 dvit., 1/4 trit., 2/2 baud.), atkovojo ir prarado po vieną kamuolį, atliko vieną rezultatyvų perdavimą, penkis kartus prasižengė ir rungtynes užbaigė su 0 naudingumo balų.

CSKA šiame susitikime košmariškai atakavo iš toli (3 iš 24, 12,5 proc.).

Pralaimėjusi Maskvos komanda nukrito į septintąją vietą Eurolygoje, o „Olimpia“ sutvirtino savo pozicijas pirmajame trejete.

CSKA: Iffe Lundbergas 15, Tornikė Šengelija 13 (7 atk. kam.), Joelis Bolomboy'us 7.

„Olimpia“: Devonas Hallas ir Troy'us Danielsas (4/7 trit.) po 13, Kyle'as Hinesas 12.