2019 04 04

Eurolyga: „Baskonia“ nusileido CSKA, bet pateko į atkrintamąsias

Paskutinis Eurolygos reguliariojo sezono turas ketvirtadienį prasidėjo Rusijoje. Vitorijos „Baskonia“ Maskvoje 78:82 nusileido CSKA, bet vis tiek pateko į atkrintamąsias.
Tornikė Šengelija
Tornikė Šengelija / „Scanpix“ nuotr.

CSKA pirmavo pačioje rungtynių pradžioje, tačiau „Baskonia“ perėmė rungtynių kontrolę ir pirmavo daugiau nei tris kėlinius.

Likus žaisti tris minutes, Willas Clyburnas tritaškiu sugrąžino persvarą CSKA 73:71. Maskvos klubas atsigavo ir nužygiavo link pergalės.

Nepaisant pralaimėjimo „Baskonia“ pateko į atkrintamąsias, nes pralaimėjo Milano „Olimpia“.

Baskų pergalė iš dalies būtų palanki ir Kauno „Žalgiriui“. Šį sezoną „Žalgiris“ pralaimėjo baskams dusyk, todėl neturėtų tarpusavio rungtynių pranašumo, jei varžytųsi dėl likusių kelialapių su šiuo klubu.

Tadas Sedekerskis buvo registruotas rungtynėms, bet aikštėje nepasirodė.

Maskvos klubui šios rungtynės nieko nereiškė – jie jau buvo užsitikrinę antrą vietą reguliariajame sezone.

CSKA: W.Clyburnas 16, C.Higginsas 14, N.De Colo 11.

„Baskonia“: M.Huertas 17, V.Poireris ir Sh.Shieldsas po 12, J.Voigtmannas 10.