2018 11 01

Eurolyga: trilerį išgyvenusi „Fenerbahče“ nukovė Miuncheno „Bayern“

Eurolygos rungtynėse Stambule dėl pergalės turėjo gerokai pavargti „Fenerbahče“ ekipa, kuri 88:84 (28:26, 23:22, 14:17, 23:19) palaužė Miuncheno „Bayern“.
Luigi Datome
Luigi Datome / „Scanpix“ nuotr.

Itin įtemptose rungtynėse nei viena komanda nebuvo sukaupusi dviženklio pranašumo. Prieš lemiamą kėlinį rezultatas buvo lygus 65:65.

Galiausiai ketvirtajame kėlinyje „Fenerbahče“ įrodė pranašumą. Svarbų tritaškį rungtynių pabaigoje pataikė Marko Guduričius.

Ketvirtą pergalę iškovojusi „Fenerbahče“ ekipa rikiuojasi trečioje vietoje. Trečią pralaimėjimą patyręs Miuncheno klubas nukrito į vienuoliktą vietą.

„Fenerbahče“: L.Datome 19, J.Vesely 16, N.Kaliničius 11, M.Guduričius ir J.Lauvergne’as po 10.

„Bayern“: D.Bookeris 15, V.Lučičius 13, S.Jovičius 12, P.Koponenas 11.

Užtikrintą pergalę Ispanijoje šventė Vitorijos „Baskonia“ ekipa, kuri 82:56 (16:16, 22:14, 26:11, 18:15) sutriuškino Stambulo „Daruššafaka“ ekipą.

Vitorijos klubui priklauso Tadas Sedekersis, tačiau dėl traumos lietuvis šiais metais neberungtyniaus.

Antrą pergalę iškovojęs Ispanijos klubas pakilo į dešimtą vietą. Ketvirtą pralaimėjimą patyręs Stambulo klubas nukrito į 14 vietą.

„Baskonia“: T.Šengelija 13, D.Hilliardas 12, V.Poirier 10.

„Daruššafaka“: O.Savas ir M.Ericas po 12.