Eurolyga: „Žalgirį“ pražudžiusi „Baskonia“ paskandino ir R.Kurtinaičio „Chimki“

Vitorijos „Baskonia“ prieš savaitę sudavė lemiamą smūgį Kauno „Žalgirio“ Eurolygos atkrintamųjų viltims ir dar kartą tai padarė Rimo Kurtinaičio treniruojamai „Chimki“ ekipai.
Rimas Kurtinaitis
Rimas Kurtinaitis / Euroleague.net nuotr.

Ispanijoje vykusiose rungtynėse baskai šventė triuškinančią pergalę 104:86 (22:17, 18:24, 38:16, 26:29).

Po dviejų kėlinių „Chimki“ pirmavo 41:40, bet visiškai sugriuvo po pertraukos. Trečiąjį kėlinį Rusijos klubas pralaimėjo 16:38.

Vitorijos klubui 18 taškų pelnė ir 11 kamuolių atkovojo Vincentas Poirier.

Rusijos klubas praktiškai jau prarado viltis patekti į Eurolygos atkrintamąsias. Likus penkiems turams, „Chimki“ su 9 pergalėmis užima tik 13 vietą.

Tryliktą pergalę iškovojusi „Baskonia“ įsitvirtino aštuntoje vietoje ir tęsia kovą dėl vietos atkrintamosiose. Baskai turi papildomą impulsą, nes šį sezoną finalo ketvertas vyks Vitorijoje.

„Baskonia“: V.Poirier 18, J.Voigtmannas 16, Sh.Shieldsas ir M.Janningas po 13, L.Vildoza 12, I.Diopas 11, D.Hilliardas 10.

„Chimki“: M.Thomas 19, T.Crockeris 18, A.Švedas 15.

Kaip efektyviai atsikratyti drėgmės namuose ir neleisti jai sugrįžti?