2018 12 20

Eurolygoje – įtikinamos grandų „Fenerbahče“ ir „Olympiakos“ pergalės

Ketvirtadienio vakarą tęsėsi Eurolygos kovos. Nesunkias ir įtikinamas pergales pasiekė abu turnyro sunkiasvoriai Pirėjo „Olympiakos“ (9-5) ir Stambulo „Fenerbahče“ (13-1).
Rungtynių akimirka / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Eurolygoje šiemet dominuojantis Stambulo klubas išvykoje 89:65 (26:20, 14:20, 27:15, 22:10) nukovė Podgoricos „Budučnost“ (3-11).

Turkijos klubą į priekį vedė galingai žaidęs čekas Janas Vesely. Aukštaūgis per 23 minutes pelnė 19 taškų, sugriebė 9 kamuolius bei surinko net 29 naudingumo balus.

Lemiamas lūžis įvyko trečiajame ketvirtyje, kai „Fenerbahče“ įgijo dviženklę persvarą.

Po šio smūgio Eurolygos debiutantai jau neatsitiesė.

„Budučnost“: Earlas Clarkas 15, Petaras Popovičius 12, Nemanja Gordičius 11.

„Fenerbahče“: Janas Vesely 19 (9 atk. kam.), Joffrey Lauvergne‘as 17 , Kostas Sloukas 11.

Savo lyderį ketvirtadienio vakarą atrado ir „Olympiakos“. Juo tapo veteranas Vassilis Spanoulis, o Graikijos klubas namuose 98:77 (20:14, 32:19, 21:21, 25:23) nesunkiai susitvarkė su Las Palmo „Gran Canaria“ (5-9).

„Oly“ simbolis žaidė 21 minutę ir per ją pelnė 21 tašką bei atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

Lemiamą pranašumą graikai susikrovė antrajame kėlinyje, kai spurtavo 16:3 ir atitrūko šešiolikos taškų pranašumu.

Ispanijos klubo gretose išsiskyrė 15 taškų įmetęs buvęs žalgirietis estas Siimas-Sanderis Vene.

„Olympiakos“: Vassilis Spanoulis 21 (8 rez. perd., 31 naud. bal.), Georgios Printezis 16, Zachas LeDay'us 12, Nigelis Williamsas-Gossas, Nikola Milutinovas ir Janis Strelniekas po 11.

„Gran Canaria“: Siimas-Sanderis Vene 15, Ondrejus Balvinas 12, Albertas Oliveris 10.