2023 05 20

Eurolygos čempionas – apie K.Jakučionio progresą ir liūdną Šaro komandos griūtį

„Barcelona“ organizacija Kauną prisimins su kartėliu. Penktadienį Eurolygos pusfinalyje nusvilus pagrindinei Katalonijos komandai, šeštadienį savo pasirodymą Lietuvos širdyje užbaigė ir „Barca“ jaunimo ekipa, kurią į priekį viso turnyro metu tempė šviesiaplaukis vilnietis.
Rogeris Grimau ir Kasparas Jakučionis
Rogeris Grimau ir Kasparas Jakučionis / „Barca Basket“ nuotr.

Eurolygos finalo ketverto renginį Kaune jau galima krikštyti trečiųjų kėlinių savaitgaliu.

Penktadienį Pirėjo „Olympiakos“ sužaidė istorinį trečią ketvirtį pusfinalyje prieš „Monaco“, kai leido varžovams per 10 minučių įmesti vos 2 taškus ir laimėjo kėlinį 25 taškais.

Po kelių valandų jau Madrido „Real“ ekipa po ilgosios pertraukos uždusino Šarūno Jasikevičiaus „Barcelona“ spurtu 15:0 ir perlaužė antrojo pusfinalio eigą, sužlugdydami Šaro ir Roko Jokubaičio svajonę triumfuoti Eurolygos finale Kaune.

Trečiųjų kėlinių magija prasitęsė ir šeštadienį. Lemiamose Eurolygos jaunimo turnyro A grupės rungtynėse „Real“ jaunieji žaidėjai trečiajame ketvirtyje spurtavo 24:5 ir pasiuntė į nokautą „Barcelona“ jaunimą, iškovodami pergalę 72:54 ir pačiupdami pirmąjį bilietą į sekmadienį Kauno sporto halėje vyksiantį finalą.