2018 11 22

Eurolygos aistros – pirma „Real“ nesėkmė ir iš pykčio sprogęs Ž.Obradovičius

Eurolygoje atsirado komanda, kuri nugalėjo Madrido „Real“. Pirėjuje „Olympiakos“ 88:83 (29:22, 23:19, 13:24, 23:18) palaužė karališkąjį klubą, kuris patyrė pirmą pralaimėjimą Eurolygoje šį sezoną.
Željko Obradovičius
Željko Obradovičius / sustabdytas kadras

Po dviejų kėlinių Pirėjo klubas pirmavo 52:41. Per trečią kėlinį „Real“ sugebėjo išlyginti rezultatą 65:65.

Ketvirtajame kėlinyje „Olympiakos“ vėl atgijo ir susikrovė dviženklį pranašumą, tačiau „Real“ dar bandė kabintis. Likus 37 sekundėms atsiliko tik 78:82, bet baudos metimų nepataikė G.Deckas, o Facundo Campazzo kitos atakos metu sužingsniavo.

Graikijos klubą į pergalę vedė Nigelis Williamsas-Gossas, surinkęs 23 taškus ir Vassilis Spanoulis, pelnęs 20 taškų ir pataikęs penkis tritaškius.

Pirmą pralaimėjimą patyręs Madrido klubas Eurolygoje rikiuojasi antras.

Penktą pergalę iškovojęs „Olympiakos“ užima aštuntąją vietą.

Eurolygoje liko tik viena nenugalėta komanda – Maskvos CSKA.

„Olympiakos“: N.Williamsas-Gossas 23, V.Spanoulis 20, J.Strelniekas 15, Z.Leday 12.

„Real“: J.Carrollas 16, F.Campazzo 14, R.Fernandezas 12.

Rungtynėse Tel Avive „Maccabi“ po atkaklios kovos 70:74 (16:13, 25:23, 12:19, 17:19) nusileido Stambulo „Fenerbahče“ ekipai.

Rungtynės pareikalavo daug Stambulo klubo trenerio Željko Obradovičiaus nervų. Jo komandai praleidus 8 taškus iš eilės serbas minutės pertraukėlės metu įraudęs rėkė ant savo auklėtinių.

Treneriui pavyko užvesti komandą, kuri galiausiai išplėšė pergalę.

„Maccabi“: S.Wilbekinas ir A.Caloiaro po 15.

„Fenerbahče“: K.Sloukas 18, M.Guduricas 13, J.Vesely 11.

Paskutinėse ketvirtadienio rungtynėse Miuncheno „Bayern“ 89:74 (21:17, 25:25, 15:20, 28:12) nugalėjo Gran Kanarijos „Herbalife“ ekipą.

Miuncheno klubas po šios pergalės pakilo į devintąją vietą Eurolygoje ir aplenkė Kauno „Žalgirį“.

„Herbalife“: M.Erikssonas ir O.Balvinas po 15, DJ Strawberry 11.

„Bayern“: M.Lo 22, D.Williamsas 20, P.Koponenas ir V.Lučičius po 11, D.Bookeris 10.