2023 05 18

Eurolygos jaunimo turnyro starte – drama ir rezultatyviausias K.Jakučionis

Jaunieji „Barcelona“ krepšininkai dramatiška pergale pradėjo Kaune startavusį Eurolygos jaunimo turnyrą.
Kasparas Jakučionis
Kasparas Jakučionis / Euroleague.net

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė lietuvis Kasparas Jakučionis.

16-metis lietuvis pelnė 19 taškų (6/8 dvit., 2/5 trit., 1/3 baud.), o „Barcelona“ 18-mečiai 67:66 (18:11, 19:15, 17:19, 13:21) palaužė Atėnų „Panathinaikos“ jaunimą.

K.Jakučionis taip pat atliko 5 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 4 kamuolius ir išprovokavo 6 pražangas, bet suklydo 6 kartus. 28 minutes žaidęs lietuvis surinko 19 naudingumo balų.

Kauno sporto halėje vykstančiame turnyre „Barca“ vos neatidavė pergalės varžovams, kai ketvirtajame kėlinyje krito į gilią duobę ir pralaimėjo atkarpą 3:19.

Vis dėlto likus žaisti 14 sekundžių Dame‘as Sarras pataikė pergalingą metimą, o gynyboje blokavo varžovų bandymą.

D.Sarras prie pergalės pridėjo 14 taškų (0/7 trit., 7 atk. kam.), o net 23 kamuolius sugriebęs Youssoufas Traore pelnė 11.

„Panathinaikos“ ekipose išsiskyrė Andreas Koustenis su 18 ir Neoklis Avdalas (5 rez. perd.) su 17 taškų., Aleksandras Samodurovas pridėjo 10 atkovotų kamuolių.

„Barcelona“ ir „Panathinaikos“ jaunimas žaidžia A grupėje kartu su Madrido „Real“ ir Belgrado „Crvena zvezda“.

B grupėje savo kovų dar laukia ir Kauno „Žalgirio“ jaunimas, žaisiantis su Badalonos „Joventut“, Belgrado „Mega MIS“ ir „Next Generation Team“ ekipa, kurioje bus ir panevėžietis Nikas Stuknys.