2016 11 10

Eurolygos savaitės trileris: „Panathinaikos“ po pratęsimo palaužė „Maccabi“

Ketvirtadienį Eurolygoje sužaistos dar trejos rungtynės. Pergales šventė Atėnų „Panathinaikos“, Kazanės UNIKS ir Stambulo „Daruššafaka“ ekipos.
Keithas Langfordas
Keithas Langfordas / „Scanpix“ nuotr.

Eurolygos savaitės rungtynėse Atėnų „Panathinaikos“ namuose po pratęsimo 83:75 (18:12, 17:16, 17:15, 15:24, 16:18) palaužė Tel Avivo „Maccabi“.

Karjeros rungtynes sužaidė Chrisas Singletonas, kuris pelnė 26 taškus, atkovojo 6 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir blokavo du metimus.

Trečiajame kėlinyje šeimininkai turėjo susikrovę net 16 taškų pranašumą, bet „Maccabi“ spurtavo 15:0 ir išplėšė pratęsimą.

„Panathinaikos“: C.Singletonas 26, N.Calathesas 13, J.Gistas 12.

„Maccabi“: S.Weemsas 15, A.Goudelockas 14, M.Zirbesas 12, D.Smithas 11.

Pirmosios vakaro rungtynės įvyko Kazanėje, kur vietos UNIKS 65:62 (17:17, 10:15, 14:11, 24:19) nugalėjo Belgrado „Crvena Zvezda“ ekipą.

Po pirmojo kėlinio vyko lygi kova 17:17. Antrajame Belgrado klubas susikrovė didžiausią turėtą persvarą – penkis taškus. Trečiajame kėlinyje „Crvena Zvezda“ pirmavo jau dešimčia taškų, tačiau UNIKS sumažino skirtumą iki dviejų.

Ketvirtajame kėlinyje Belgrado komanda greitai atitrūko ir pirmavo 9 taškais, tačiau šeimininkai nepasidavė ir likus žaisti minutę Keithas Langfordas baudos metimais išlygino rezultatą.

Likus žaisti 16 sekundžių, K.Langfordas pataikė svarbų tritaškį ir persvėrė rezultatą. Charleso Jenkinso tolimas metimas skriejo pro šalį ir šeimininkai šventė pergalę.

Rezultatyviausias Eurolygos žaidėjas K.Langfordas šįkart surinko 23 taškus.

UNIKS tai buvo antroji pergalė šiame sezone, Belgrado ekipai – ketvirtas pralaimėjimas.

UNIKS: K.Langfordas 23, M.Baničius ir L.Williamsas po 10.

„Crvena Zvezda“: N.Woltersas 11. O.Kuzmičius 10.

Rungtynėse Stambule „Daruššafaka“ 72:70 (23:17, 17:23, 20:10, 12:20) nugalėjo Bambergo „Brose“ krepšininkus.

Po dviejų kėlinių rezultatas buvo lygus 40:40. Trečiojo kėlinio pradžioje į priekį šovė šeimininkai ir prieš lemiamą kėlinį turėjo dešimties taškų pranašumą.

Ketvirtajame kėlinyje „Brose“ krepšininkai smeigė du tritaškius iš eilės ir sumažino skirtumą iki dviejų taškų. Likus žaisti dvi minute, rezultatas buvo lygus 70:70.

Likus žaisti 30 sekundžių lemiamą metimą pataikė Bradas Wanamakeris.

Tai buvo ketvirta pergalė Stambulo ekipai ir ketvirtas pralaimėjimas Vokietijos klubui.

„Daruššafaka“: W.Clyburnas 17, D.Bertanis 15, A.Moermanas ir B.Wanamakeris po 11.

„Brose“: J.Strelniekas 14, D.Theisas 13, D.Milleris 12, N.Melli 10.

Komanda Rungt. Perg. Perg. Pral. Pral. Tašk.
1. „CSKA“ 5 5 0 0 0 462:403
2. „Real“ 5 4 0 0 1 450:409
3. „Fenerbahče“ 5 4 0 0 1 398:374
4. „Panathinaikos“ 6 3 1 1 1 468:444
5. „Barcelona“ 6 4 0 0 2 455:441
6. „Daruššafaka“ 6 4 0 0 2 481:472