Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!
2020 10 02

Eurolygos starte baskai su dviem lietuviais paguldė Madrido „Real“

Lietuviškiausia, neskaitant Kauno „Žalgirio“, Eurolyga ekipa Vitorijos „Baskonia“ naują sezoną pradėjo skambia pergale. Baskai apytuštėje savo arenoje 76:63 (15:16, 18:13, 19:20, 24:14) nugalėjo Madrido „Real“ klubą.

Prie pergalės prisidėjo ir skirtingą vaidmenį atlikę lietuviai.

Pirmą kartą Eurolygoje su „Baskonia“ apranga rungtyniavęs Rokas Giedraitis per 28,5 minutės pelnė 12 taškų (4/9 dvit., 1/3 trit., 1/1 baud.), sugriebė 5 ir perėmė 3 kamuolius, po sykį suklydo ir prasižengė, išprovokavo penkias oponentų pražangas ir surinko 15 naudingumo balų.

Savo ruožtu Tadas Sedekerskis žaidė mažiau nei 5 minutes, per kurias taškų nepelnė, po kartą prasižengė ir suklydo bei užbaigė rungtynes su -2 naudingumo balais.

Į pergalę Vitorijos klubą vedė karjeros rungtynes sužaidęs Pierria Henry – amerikiečio sąskaitoje 23 taškai (5/7 dvit., 2/4 trit., 7/8 baud.), 6 rezultatyvūs perdavimai ir net 32 naudingumo balai.

Dėl koronaviruso apribojimų „Fernando Buesa“ arenoje rungtynes galėjo stebėti vos 400 žiūrovų.

„Baskonia“: Pierria Henry 23 (6 rez. perd., 32 naud. bal.), Alecas Petersas 18, Luca Vildoza ir Rokas Giedraitis po 12.

„Real“: Facundo Campazzo 17 (2/8 trit.), Jaycee Carrollas ir Walteris Tavaresas (7 atk. kam.) po 10.

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant