2023 11 30

F.Campazzo šou neužteko – „Fenerbahče“ stebuklingai pavogė pergalę iš „Real“

Facundo Campazzo rengė tikrą šou Stambule, tačiau svarbiausioje atakoje prarado kamuolį, o stebuklingą pergalę išplėšusi „Fenerbahče“ (6-5) įteikė pirmą pralaimėjimą Eurolygos čempionams.
Facundo Campazzo
Facundo Campazzo / ZUMAPRESS / Scanpix nuotr.

Beveik visas rungtynes išvykoje pirmavęs Madrido „Real“ (10-1) galiausiai krito po pratęsimo – 99:100.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje svečiai dar turėjo 14 taškų persvarą (78:64).

Tačiau „Fenerbahče“ pakilo į lemiamą šturmą, trimis taškais pirmavęs Chuso Mateo auklėtiniai neprasižengė ir Scottie Wilbekino tritaškis išplėšė šeimininkams pratęsimą (87:87).

Papildomo laiko metu „Real“ vėl buvo arčiau pergalės (98:94), bet „Fenerbahče“ sulaukė netaiklios Mario Hezonja baudos, o į kampą užspaustas F.Campazzo galiausiai prarado kamuolį.

Jį sučiupęs Yamas Madaras išplėšė pergalę „Fenerbahče“ (100:99).

Nuostabiai rungtynes pradėjęs F.Campazzo vien pirmajame kėlinyje pelnė 16 taškų, o iš viso įmetė 33-is, bet padarė ir 5 klaidas, įskaitant lemiamą.

„Fenerbahče“: Marko Guduričius 21, Scottie Wilbekinas 19, Yamas Madaras 17 (3/4 trit.), Nigelas Hayesas-Davisas (7 atk. kam.), Nickas Calathesas 13.

„Real“: Facundo Campazzo 33 (2/10 trit., 7 rez. perd., 5 klaid.), Gabrielis Deckas (8 atk. kam.) ir Sergio Llullas – po 14, Vincentas Poirier (8 atk. kam.) ir Džananas Musa – po 11.