2023 12 20

Fantastika! Mariaus Grigonio tritaškis išplėšė PAO pergalę Monake

Marius Grigonis išplėšė Atėnų „Panathinaikos“ (8-7) komandai dramatišką pergalę 91:90 prieš Donato Motiejūno atstovaujamą „Monaco“ (8-7).
Marius Grigonis
Marius Grigonis / ZUMAPRESS / Scanpix nuotr.

Po trijų kėlinių „Monaco“ dar turėjo dviženklę persvarą 67:56, tačiau lemiamoje atkarpoje PAO bandė kąsti į gerkles aikštės šeimininkams.

Likus žaisti minutę, D.Motiejūnas pataikė baudą ir komandas skyrė du taškai, Mike'as Jamesas surengė sėkmingą ataką, bet dvitaškiu atsakė ir Kostas Sloukas.

„Panathinaikos“ apsigynė, Mathiasas Lessortas lygino rezultatą – 88:88.

Paskutinei atakai „Monaco“ turėjo 20 sekundžių, o Elie Okobo sugebėjo surasti kelią iki krepšio bei vedė komandą į priekį dvitaškiu su pražanga.

Baudos metimą jis prametė, o PAO paskutinę ataką patikėjo Mariui Grigoniui. Ir nepasigailėjo – lietuvis smeigė tritaškį ir išplėšė pergalę Atėnų ekipai.

Per 24 minutes M.Grigonis pelnė 15 taškų (3/4 dvit., 3/5 trit.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė ir prarado po kamuolį, 2 kartus prasižengė ir provokavo 2 varžovų pražangas. Lietuvio kraityje – 16 naudingumo balų.

D.Motiejūnas per 20 minučių surinko 8 taškus (2/2 dvit., 1/1 trit., 1/2 baud. met.), atkovojo 3 kamuolius, 3 kartus suklydo, 3 kartus prasižengė, provokavo vieną oponentų pražangą ir rungtynes baigė su 5 naudingumo balais.

„Monaco“: A.Diallo 17 (6 atk. kam.), M.Jamesas 16 (6 rez. perd.), E.Okobo 15, K.Walkeris 13, D.Hallas 11.

„Panathinaikos“: K.Sloukas 17 (4 rez. perd.), M.Lessortas 16, M.Grigonis 15, K.Nunnas 14, K.Mitoglou 12 (7 atk. kam.), L.Vildoza 11.