2021 12 09

Fantastiškas ketvirtas kėlinys lėmė UNIKS pergalę Tel Avive

Kazanės UNIKS (8-6) tęsia sėkmingą pasirodymą Eurolygoje. Velimiro Perasovičiaus auklėtiniai svečiuose 85:74 (26:24, 17:19, 20:23, 22:8) nukovė Tel Avivo „Maccabi“ (7-7) ekipą.
„Maccabi“ – UNIKS
„Maccabi“ – UNIKS / Getty Images/Euroleague.net nuotr.

Jau penktą kartą per pastarąsias šešerias rungtynes laimėjęs Tatarstano klubas pergalę nusikalė įspūdingu žaidimu ketvirtajame kėlinyje.

Prasidedant jam, „Maccabi“ dar pirmavo 66:63, tačiau Mario Hezonjos vedamas UNIKS kėlinį pradėjo 9 taškais iš eilės ir perėmė iniciatyvą – 72:66.

„Maccabi“ kiek atkuto kėlinio viduryje, tačiau pabaigoje net keturias minutes nepelnė taškų, o UNIKS įtvirtino pergalę dviženkliu skirtumu.

Po šio laimėjimo Kazanės klubas pakilo į šeštą vietą Eurolygoje. Ketvirtą kartą iš eilės pralaimėjęs „Maccabi“ lieka aštuntas.

„Maccabi“: Scottie Wilbekinas 18, Jalenas Reynoldsas ir Jamesas Nunnally po 12, Ante Žižičius 11.

UNIKS: Lorenzo Brownas 26 (6 atk. kam., 6 rez. perd., 30 naud. bal.), Isaiah Canaanas 18, Mario Hezonja 14, OJ Mayo 11.