2022 01 11

„Fenerbahče“ įveikė be išvaryto trenerio likusį „Olympiakos“

Po savaitės pertraukos prasitęsusioje Eurolygoje pirmasis 20-ojo turo mačas sužaistas Stambule. Ten „Fenerbahče“ (8-10) 94:80 (11:17, 25:22, 30:20, 28:21) įveikė Pirėjo „Olympiakos“ (12-6) krepšininkus.
Pierria Henry (su kamuoliu)
Pierria Henry (su kamuoliu) / Getty Images/Euroleague.net nuotr.

Turkijos klubas į kovą kilo be dviejų ilgalaikes traumas patyrusių lyderių – Jano Vesely ir Nando De Colo.

Bet charakterį pademonstravusi „Fenerbahče“ sugebėjo nukauti vieną geriausių šio sezono Eurolygos klubų.

„Olympiakos“ turėjo pranašumą didesnę pirmosios susitikimo pusės dalį, tačiau tai nepadėjo išvengti emocijų vyriausiajam ekipos treneriui Georgiui Bartzokui.

Graikas antrojo kėlinio pabaigoje užsidirbo dvi technines pražangas ir buvo išvarytas iš aikštės.

Nors „Olympiakos“ įpusėjus rungtynėms dar pirmavo 39:36, graikai ėmė byrėti po ilgosios pertraukos.

Trečiąjį ketvirtį „Fenerbahče“ pradėjo 8 taškais iš eilės, o sužaidus 30 minučių pirmavo 66:59.

Lygiai taip pat sėkmingai šeimininkai startavo ir paskutiniame kėlinyje, kai vėl pelnė 8 taškus be atsako ir susikrovė rekordinę persvarą – 74:59.

Vėliau „Fenerbahče“ pranašumas tik dar padidėjo – vienu metu siekė net 20 taškų – ir turkai pasiekė penktą pergalę per pastarąsias šešerias rungtynes.

„Fenerbahče“ po šios pergalės yra dešimtoje vietoje, o „Olympiakos“ su Sankt Peterburgo „Zenit“ dalinasi 3-4 pozicijas.

„Fenerbahče“: Melihas Mahmutoglu 17 (4/5 trit.), Achille Polonara 15 (7 atk. kam.), Dyshawnas Pierre'as 14, Devinas Bookeris 12 (6 atk. kam., 5 rez. perd.), Pierria Henry (8 rez. perd.) ir Marko Guduričius (5 rez. perd.) po 11.

„Olympiakos“: Tyleris Dorsey (4/7 trit., 7 kld.) ir Kostas Sloukas (7 rez. perd.) po 14, Georgios Printezis ir Kostas Papanikolaou po 12, Hassanas Martinas 10.