Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.
2022 10 14

„Fenerbahče“ pergalės fone – su trigubu dubliu flirtavęs N.Calathesas

Stambulo „Fenerbahče“ (2-0) namuose 86:71 (23:20, 23:12, 19:20, 21:19) įveikė Kauno „Žalgirio“ skriaudikę Tel Avivo „Maccabi“ (1-1) bei iškovojo antrąją pergalę iš tiek pat galimų.

Dimitrio Itoudžio vadovaujama Stambulo „Fenerbahče“ galingai pradėjo sezoną.

Namuose žaidusi Turkijos komanda žaidimą kontroliuoti ėmė nuo pirmųjų minučių, po dviejų ketvirčių pirmavęs 46:32, o prie to stipriai prisidėjo Nickas Calathesas, kuris vien iki ilgosios pertraukos surinko net 17 naudingumo balų.

Dominuoti rungtynėse Dimitrio Itoudžio komanda ėmė trečiajame kėlinyje – dvitaškį pelnęs buvęs žalgirietis Nigelas Hayesas-Davisas kilstelėjo šeimininkų persvarą iki 20 taškų.

Šį deficitą „Maccabi“ jau ketvirtojo kėlinio pradžioje sumažino iki 10, bet arčiau priartėti nesugebėjo.

Buvęs Šarūno Jasikevičiaus auklėtinis Nickas Calathesas flirtavo su trigubu dubliu – 13 taškų, 9 rezultatyvūs perdavimai ir 9 atkovoti kamuoliai. Graiko sąskaitoje – 26 efektyvumo balai.

Naudingiausiai „Maccabi“ gretose žaidė Joshas Nebo, pelnęs 12 taškų, atkovojęs 9 kamuolius ir surinkęs 26 naudingumo balus.

„Fenerbahče“ tritaškius realizavo 12 tritaškių iš 29 (41,4 proc.), o kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo 46:37. Dimitrio Itoudžio auklėtiniai net 18 kamuolių atkovojo po varžovų krepšiu.

„Fenerbahče“: Marko Guduričius 23 (6 atk. kam.), Johnathanas Motley 15 (6 atk. kam.), Nickas Calathesas 13 (9 atk. kam., 9 rez. perd.).

„Maccabi“: Wade'as Baldwinas 14, Lorenzo Brownas 13 (6 rez. perd.), Joshas Nebo 12 (10 atk. kam.), Alexas Poythressas 10.