2022 02 08

„Fenerbahče“ rodo raumenis – nukovė „Real“ ir pratęsė pergalių seriją iki penkių

Kai Janas Vesely ir Nando de Colo ilgam iškrito dėl traumų, atrodė, kad Stambulo „Fenerbahče“ (12-10) žaidimas subyrės. Tačiau Aleksandro Džordževičiaus auklėtiniai, priešingai, įsibėgėjo ir šventė jau penktą pergalę iš eilės.
Marko Guduričius
Marko Guduričius / Getty Images/Euroleague.net nuotr.

Šįkart „Fenerbahče“ gynyboje surakino Eurolygos lyderį karališkąjį Madrido „Real“ (20-4) klubą ir šventė pergalę namuose 66:51 (19:8, 8:9, 21:13, 18:21).

Vos 51 tašką pelnęs „Real“ vos nepasiekė naujo klubo antirekordo (49). Tiesa, 17 taškų per pirmus du kėlinius yra prasčiausias rezultatas klubo istorijoje Eurolygoje.

Iki košmariško pasirodymo Stambule „Real“ Eurolygoje buvo laimėjęs net 9 kartus iš eilės.

Vienu iš rungtynių arbitrų šioje rungtynėse dirbo ir lietuvis Gytis Vilius.

Vos 17 taškų per du kėlinius praleidusi „Fenerbahče“ nuo „Real“ pabėgo trečiajame (40:24). Svečiai dar bandė priartėti (39:50), bet dar vienas šeimininkų spurtas padėjo tašką rungtynėse.

„Fenerbahče“: Marko Guduričius 12 (1/5 trit., 5 kld.), Dyshawnas Pierre‘as (8 atk. kam.) ir Melihas Mahmutoglu (2/7 trit.) – po 10, Jehyve Loydas 9, Pierria Henry 8 (9 rez. perd., 7 atk. kam.).

„Real“: Walteris Tavarešas 14 (9 atk. kam.), Sergio Llullas 12 (2/11 trit.), Rudy Fernandezas 9 (2/9 trit.).