Finalo pakartojime – I.Brazdeikis starto penkete ir solidus N.Mitrou-Longas

Pirėjo „Olympiakos“ (13-10) lipo iš labai gilios duobės, bet šokiruoti Eurolygos čempiono Madrido „Real“ (20-3) klubo nesugebėjo. Finalo pakartojimo rungtynėse Chuso Mateo auklėtiniai iškovojo pergalę 90:85 (30:13, 22:17, 16:25, 22:30).
Džananas Musa veržiasi link krepšio
Džananas Musa veržiasi link krepšio / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Įspūdingai susitikimą pradėjęs „Real“ jau pirmajame kėlinyje nurūko į priekį 30:11, o antrajame triuškino graikus 50:26.

Vis dėlto „Olympiakos“ dar trečiajame kėlinyje ėmė vytis varžovus, sušvelninę skirtumą iki 13 taškų (55:68), o rungtynių pabaigoje užkūrė rimtą pirtį čempionams.

Kostas Papanikolaou šeštuoju savo tritaškiu likus 42 sek. iš „Real“ pranašumo paliko vos 3 taškus (83:86), bet Facundo Campazzo iš pradžių prasiveržęs pro Thomasą Walkupą pelnė taškus, kitoje atakoje sumetė baudas ir madridiečiai išsigelbėjo.

„Olympiakos“ gretose kiek netikėtai rungtynes startiniame penkete pradėjo Ignas Brazdeikis. Lietuvis žaidė 10,5 minutės, per kurias pelnė 4 taškus (1/3 dvit., 0/1 trit., 2/2 baud.), 2 kartus prasižengė ir surinko 1 naudingumo balą.

Dar ilgiau už jį pasireikšti gavo sezoną Kauno „Žalgiryje“ pradėjęs Nazas Mitrou-Longas. Kanadietis per 18 minučių įmetė 6 taškus (2/4 dvit., 0/3 trit., 2/2 baud.), atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir surinko 6 naudingumo balus.

„Olympiakos“ šiose rungtynėse vertėsi be pagrindinių centrų Moustapha Fall'io ir Nikolos Milutinovo bei įžaidėjo Nigelo Williamso-Gosso, „Real“ neturėjo Walterio Tavareso ir Guerschono Yabusele.

„Real“: Džananas Musa 20 (4/7 trit.), Mario Hezonja 16, Gabrielis Deckas 14, Facundo Campazzo 12 (9 rez. perd., 6 atk. kam., 5 kld.).

„Olympiakos“: Kostas Papanikolaou 25 (6/8 trit.), Alecas Petersas 12, Luke'as Sikma 10 (10 atk. kam.).