2021 04 09

Galingai reguliarųjį sezoną užbaigusi „Olimpia“ pačiupo namų aikštės pranašumą ketvirtfinalyje

Milano „Olimpia“ (21-13) įspūdingai užbaigė Eurolygos reguliarųjį sezoną. „Dizaineriai“ paskutinėse rungtynėse net 98:75 (29:19, 20:20, 29:17, 20:19) sudaužė Stambulo „Anadolu Efes“ (22-12) ir užsitikrino vietą pirmajame Eurolygos ketverte.
Sergio Rodriguezas
Sergio Rodriguezas / Getty Images/Euroleague.net nuotr.

Ettore Messinos auklėtiniams ši pergalė leido išlaikyti ketvirtąją vietą reguliariajame sezone ir garantuoti sau namų aikštės pranašumą ketvirtfinalio serijoje.

Milaniečių varžovu ketvirtfinalyje bus Miuncheno „Bayern“ klubas, užėmęs penktąją vietą reguliariajame sezone.

„Anadolu Efes“ jau anksčiau buvo užsitikrinę trečiąją vietą. Namų aikštės pranašumą turėsianti Ergino Atamano komanda ketvirtfinalyje žais prieš Madrido „Real“.

Paskutinėse reguliariojo sezono rungtynėse „Olimpia“ į priekį nurūko jau per pirmąsias 10 minučių, kurias laimėjo 29:19.

„Anadolu Efes“ atsilaikė antrąjį ketvirtį, kuris baigėsi lygiu rezultatu, tačiau po ilgosios pertraukos E.Messinos komanda pajungė aukštesnę pavarą – su sirena tritaškį pataikęs Jeffas Brooksas skirtumą padidino iki 78:56.

Ketvirtasis kėlinys nieko rungtynėse jau nepakeitė, o „Olimpia“ vienu metu turėjo net 30 taškų persvarą (98:68).

Milano klubas į Eurolygos ketvirtfinalį pateko po septynerių metų pertraukos. 2013-2014 m. sezone „Olimpia“ ketvirtfinalio seriją prieš Tel Avivo „Maccabi“ pralaimėjo 1:3, nors turėjo namų aikštės pranašumą.

„Olimpia“: Shavonas Shieldsas 19 (8/9 dvit.), Kevinas Punteris 18, Zachas LeDay 15, Vladimiras Micovas ir Jeremy Evansas (7 atk. kam.) po 10.

„Anadolu Efes“: Rodrigue'as Beaubois 15 (5 rez. perd.), Chrisas Singletonas 12, Tiboras Pleissas 11.