Galingai startavęs I.Brazdeikis ir „Olympiakos“ išvargo pergalę Miunchene

Starto penkete rungtynes pradėjęs Ignas Brazdeikis pelnė net 9-is iš pirmųjų 13-os savo komandos taškų, o Pirėjo „Olympiakos“ (14-11) laimėjo dramą Miunchene.
Ignas Brazdeikis
Ignas Brazdeikis / Imago / Scanpix nuotr.

Eurolygos vicečempionai išvykoje permainingose rungtynėse palaužė „Bayern“ (10-15) klubą – 76:72 (18:14, 17:24, 19:13, 22:21).

Nepaisant galingo rungtynių starto I.Brazdeikis visą antrąjį ir ketvirtąjį kėlinius praleido ant atsarginių žaidėjų suolo.

Tačiau visą pirmąjį ir trečiąjį kėlinius jis žaidė be keitimų, pakartodamas asmeninius sezono Eurolygoje rezultatyvumo (11) ir naudingumo balų rekordus (15).

Puolėjas taip pat sugriebė 5 kamuolius per lygiai 20 žaidimo minučių (4/7 dvit., 0/1 trit., 3/3 baud.).

„Scanpix“ nuotr./Ignas Brazdeikis ir Serge'as Ibaka

Taškas į tašką vykusiame susitikime nė vienai ekipai nesisekė įgyti didesnio pranašumo – pirmaujanti komanda keitėsi net 16 sykių.

„Bayern“ bandė pabėgti trečiojo kėlinio pradžioje (44:37), bet ketvirtajame jau „Olympiakos“ šovė į priekį (60:51).

Būtent ši persvara ir tapo lemiama. Pablo Laso auklėtiniams pavyti varžovų per likusį laiką nebepavyko.

„Bayern“: Serge'as Ibaka (8 atk. kam.) ir Sylvainas Francisco (3/4 trit.) – po 18, Eliasas Harrisas 9, Vladimiras Lučičius 8 (5 atk. kam.).

„Olympiakos“: Thomas Walkupas 16 (8 rez. perd.), Filipas Petruševas 14, Ignas Brazdeikis 11 (5 atk. kam.), Nigelis Williamsas-Gossas ir Giannoulis Larentzakis (2/4 trit.) – po 8.