2019 12 24

Geros žinios R.Kurtinaičiui: į rikiuotę prieš mačą su ASVEL grįžta J.Timma

Prieš didžiąsias metu šventes Rimo Kurtinaičio treniruojama Maskvos srities „Chimki“ sulaukė solidaus pastiprinimo. Po trijų savaičių pertraukos dėl blauzdos sužeidimo į rikiuotę sugrįžo antras pagal rezultatyvumą komandos krepšininkas Janis Timma.
Janis Timma
Janis Timma / „Scanpix“ nuotr.

Šį sezoną 27-erių 201 cm ūgio latvis rungtyniauja po beveik 29 minutes, pelno po 14,4 taško, atkovoja po 3,6 ir perima po 1,6 kamuolio, atlieka po 2,1 rezultatyvaus perdavimo, suklysta po 2,8 karto ir renka po 11,5 naudingumo balo.

2019-uosius metus „Chimki“ uždarys rungtynėmis su Vilerbano ASVEL, kurios artėjantį ketvirtadienį vyks Prancūzijoje.

Praėjusią savaitę Pamaskvės ekipa namuose 83:74 įveikė Kauno „Žalgirį“ bei 15 turų žengia 7-oje Eurolygos vietoje.