2023 12 05

Holivudo vertame trileryje – metimas su sirena ir amerikiečio šou pratęsime

Neįtikėtinas Eurolygos rungtynes Miunchene sužaidė „Bayern“ (6-6) ir Milano „Olimpia“ (4-8) klubai. „Dizaineriai“ buvo labai arti taip reikalingos pergalės, bet ją nugvelbė įspūdingai išsigelbėję bavarai, laimėję per pratęsimą – 91:84 (22:25, 22:14, 11:13, 21:24, 15:8).
Triumfuojantis Serge'as Ibaka
Triumfuojantis Serge'as Ibaka / Scanpix/IMAGO/Oryk HAIST nuotr.

Trimis tritaškiais į priekį ketvirtojo kėlinio pabaigoje šovusi „Olimpia“ likus minutei pirmavo 76:70 ir užuodė pergalę, bet „Bayern“ mąstė kitaip.

Carsenas Edwardsas likus 44 sek. tritaškiu nukirpo skirtumą perpus, o apsigynę nuo svečių atakos bavarai paskutiniam išpuoliui turėjo 8 sekundes.

Iniciatyvos bandęs imtis Sylvainas Francisco vos nesuklydo, tačiau kamuolį pačiupęs Serge'as Ibaka švystelėjo kamuolį iš labai toli ir pataikė – aukštaūgis išlygino rezultatą ir išplėšė pratęsimą aidint sirenai.

Emociškai pakylėti bavarai per papildomą laiką svečių iš Milano jau nepasigailėjo, o link pergalės juos nutempė įspūdingas C.Edwardso šou. Amerikietis per pratęsimą pelnė net 11 taškų iš 15, kuriuos įmetė „Bayern“, o oponento nesustabdę italai patyrė antrą nesėkmę iš eilės.

Įspūdingai žaidęs C.Edwardsas gerino karjeros rekordus – gynėjas per 36 minutes pelnė net 32 taškus (7/11 dvit., 5/10 trit., 3/3 baud.) ir surinko 28 naudingumo balus.

„Bayern“: Carsenas Edwardsas 32 (7/11 dvit., 5/10 trit., 28 naud. bal.), Serge'as Ibaka 20 (8/12 met., 12 atk. kam., 28 naud. bal.), Nickas Weileris-Babbas 14, Sylvainas Francisco 11 (6 kld.).

„Olimpia“: Shavonas Shieldsas 26 (5/11 trit., 27 naud. bal.), Nicolo Melli, Johannesas Voigtmannas ir Devonas Hallas po 10.