2023 10 17

I.Brazdeikio vizitas Milane apkarto – šaudė pro šalį ir pralaimėjo

Ignas Brazdeikis ir Pirėjo „Olympiakos“ (1-2) krepšininkai nukabinę nosis paliks Milaną. Eurolygos vicečempionai svečiuose 53:65 (17:19, 15:12, 9:13, 12:21) nusileido „Olimpia“ (1-1) komandai.
Ignas Brazdeikis
Ignas Brazdeikis / ZUMAPRESS / Scanpix nuotr.

Antras rungtynes su „Oly“ marškinėliais žaidęs I.Brazdeikis nesuspindėjo.

Kauno „Žalgirį“ sezono pradžioje palikęs lietuvis per beveik 19 minučių pelnė 6 taškus, bet pataikė tik 1 dvitaškį iš 7, 1 tritaškį iš 2 ir 1 baudos metimą iš 2. Jis dar atkovojo 4 ir prarado 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, sykį prasižengė ir surinko 3 naudingumo balus.

Jo atstovaujamas klubas gynybinėse rungtynėse po dviejų kėlinių dar pirmavo 32:31, tokį pranašumą turėjo ir prasidėjus ketvirtajam kėliniui (45:44), bet tuomet sustojo.

„Olympiakos“ prametė septynis metimus iš eilės ir taškų nepelnė šešias minutes, o „Olimpia“ spurtavo 9:0 ir atitrūko 53:45.

Per likusį laiką graikų klubas išsijudino, bet varžovų pasivyti ir sučiupti pergalės nebesuspėjo – Milano „dizaineriai“ iškovojo pirmąją pergalę.

Pirėjo krepšininkai šiose rungtynėse įmetė vos 19 metimų iš 53 (35,8 proc.) ir suklydo 15 kartų.

„Olimpia“: Nikola Mirotičius 20, Kevinas Pangosas 16, Shavonas Shieldsas 12.

„Olympiakos“: Nikola Milutinovas 15, Thomasas Walkupas 11 (6 atk. kam.).