I.Brazdeikis žaidė sezono mačą, jo komandos draugas buvo arti Eurolygos rekordo

Pirėjo „Olympiakos“ (13-11) klubas įsirašė lengvą pergalę Eurolygoje. Igno Brazdeikio atstovaujama ekipa namuose 101:87 (20:17, 25:31, 33:13, 23:26) nugalėjo Berlyno ALBA (5-19).
Ignas Brazdeikis
Ignas Brazdeikis / Scanpix/IPA/SIPA nuotr.

I.Brazdeikis jau antrą mačą iš eilės pradėjo starto penkete ir šįkart savo šansu pasinaudojo.

Lietuvis žaidė 21 minutę, per kurią pelnė 11 taškų (5/8 dvit., 0/1 trit., 1/1 baud.), atkovojo 5 kamuolius, po vieną kartą kamuolį perėmė ir prarado bei surinko 13 naudingumo balų.

Tai pirmos Iggy šio sezono dviženklio rezultatyvumo rungtynės. Naudingiau jis žaidė tik prieš Kauno „Žalgirį“ (15 naud. bal.).

„Olympiakos“ įpusėjus rungtynėms dar atsiliko 45:48, bet nušlavė varžovus per trečią ketvirtį (33:13).

Jo metu I.Brazdeikis pelnė 7 taškus, bet dar įspūdingiau žaidė jo komandos draugas Isaiah Canaanas.

Amerikietis pataikė keturis tritaškius ir įmetė 14 taškų, o ketvirtajame kėlinyje buvo arti to, jog pakartotų Eurolygos rekordą.

I.Canaanas šiose rungtynėse pataikė net 9 tritaškius iš 14 ir tik vienu taikliu metimu nusileido Shane'ui Larkinui (dukart) ir Andrew Goudelockui, kurie yra per vienerias rungtynes pataikę net po 10 tolimų šūvių.

Pergalė leido Pirėjo klubui palypėti į pirmąjį Eurolygos aštuonetą, ALBA yra paskutinė.

„Olympiakos“: Isaiah Canaanas 31 (9/14 trit., 30 naud. bal.), Mosesas Wrightas 15 (7/9 dvit., 23 naud. bal.), Nigelas Williamsas-Gossas 14 (7/8 dvit.), Ignas Brazdeikis ir Alecas Petersas po 11.

ALBA: Jonas Mattiseckas (4/4 trit.) ir Timas Schneideris po 12, Sterlingas Brownas 10.