2020 12 22

Į „Žalgirio“ rekordą besikėsinusi „Zenit“ nušlavė be lyderio likusią „Crvena zvezda“

Lyderio Jordano Loydo netekusi Belgrado „Crvena zvezda“ (5-11) neturėjo šansų Sankt Peterburge. Serbijos krepšininkus 98:69 (30:12, 18:25, 21:17, 29:15) sudorojo Artūro Gudaičio atstovaujama „Zenit“ (9-5) ekipa, kuri antradienio vakarą fantastiškai realizavo tritaškius.

Belgrado „Crvena zvezda“ dar Serbijoje paliko pagrindinį komandos lyderį, COVID-19 susirgusį Jordaną Loydą, kuris šį sezoną Eurolygoje užima antrąją vietą pagal rezultatyvumą (vid. 18,7).

Silpnąją varžovų vietą užčiuopusią „Zenit“ ekipą į priekį jau rungtynių pradžioje timptelėjo buvęs žalgirietis Kevinas Pangosas, per pirmąsias 10 minučių surinkęs 15 taškų, tarp kurių – 3 tritaškiai iš 3 bandymų.

13-ąją rungtynių minutę Xavi Pascualio auklėtiniai jau pirmavo triuškinančia persvara 40:17.

Asmeninį šou ketvirtojo kėlinio pradžioje užkūrė kitas buvęs žalgirietis KC Riversas, per penkių minučių atkarpą svečiams iš Belgrado atseikėjęs 4 tritaškius bei 14 taškų.

Iš viso snaiperis įsūdė 7 tolimus metimus iš 8.

33-ejų metų gynėjas pažymėjo simbolinę ribą – pelnė 1500-ąjį tašką per karjerą Eurolygoje.

„Zenit“ pergalingame mače realizavo net 16 tritaškių iš 26 (61,5 proc.) bei buvo arti geriausio šio sezono rezultato, priklausančio Kauno „Žalgiriui“ (18 pataikytų tritaškių).

Sėkmingas rungtynes sužaidė ir lietuvis Artūras Gudaitis, kurio sąskaitoje – 12 taškų (4/5 dvit., 4/5 baud.) ir 15 naudingumo balų.

„Zenit“: KC Riversas 23 (7/8 trit.), Kevinas Pangosas 17 (3/4 trit., 5 rez. perd.), Billy Baronas 13 (2/4 trit.), Artūras Gudaitis 12.

„Crvena zvezda“: Johnny O'Bryantas 13, Dejanas Davidovacas 10.

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant