2021 03 11

Ir Belgrade subyrėjusi „Chimki“ – dar vieno Eurolygos antirekordo savininkė

Kaip ir prieš savaitę žaisdami su Berlyno ALBA, Maskvos srities „Chimki“ (3-25) krepšininkai neišlaikė turėtos iniciatyvos ir įsirašė dar vieną pralaimėjimą Eurolygoje. Šįkart Pamaskvio klubas krito Belgrade – Andrejaus Malcevo auklėtinius 92:81 (8:15, 26:23, 28:22, 30:21) nugalėjo priešpaskutinę vietą užimanti „Crvena zvezda“ (8-21).
Errickas McCollumas
Errickas McCollumas / Getty Images/Euroleague.net nuotr.

„Chimki“ Serbijos sostinėje neturėjo ryškiausios žvaigždės Aleksejaus Švedo, o Rusijos klubo vežimą tempė vieninteliai du dar likę legionieriai Errickas McCollumas ir Jordanas Mickey, kartu sudėjus pelnę net 56 taškus.

Maskvos srities komanda laimėjo pirmąjį kėlinį 15:8, o trečiajame kėlinyje turėjo ir 10 taškų pranašumą (51:41), bet jo neišlaikė.

„Crvena zvezda“ spurtu užbaigė trečiąjį kėlinį ir likus 14 sekundžių po Dejano Davidovaco tritaškio pirmą kartą išsiveržė į priekį (62:60), o ketvirtajame kėlinyje galutinai perlaužė rungtynių eigą.

Beveik įpusėjus lemiamam ketvirčiui „Chimki“ dar laikėsi rungtynėse ir netgi pirmavo 73:72, bet tada serbai pelnė net 14 taškų be atsako ir išsprendė rungtynių baigties klausimą savo naudai.

Neišgelbėjo „Chimki“ ekipos net ir nuostabūs amerikiečiai. E.McCollumas įmetė 29, o J.Mickey – 27 taškus. Pirmajam tai buvo rezultatyviausios sezono rungtynės, o antrajam – antros pagal rezultatyvumą, tačiau rusų indėlio pritrūkę Eurolygos autsaideriai pralaimėjo jau 25-ą kartą šiame sezone.

Su tokiu pralaimėjimų kraičiu „Chimki“ pakartojo Eurolygos vieno sezono nesėkmių antirekordą, kurį 2018-2019 m. sezone užfiksavo taip pat 25 kartus pralaimėjusi Stambulo „Daruššafaka“.

„Crvena zvezda“: Jordanas Loydas 22 (5/8 trit., 6 rez. perd., 27 naud. bal.), Dejanas Davidovacas 16 (4/4 trit.), Corey Waldenas 15, Ognjenas Dobričius 12.

„Chimki“: Errickas McCollumas 29 (6/9 dvit., 3/8 trit., 8/10 baud., 7 atk. kam., 6 rez. perd., 33 naud. bal.), Jordanas Mickey 27 (13/20 dvit., 7 atk. kam.), Sergejus Karasiovas 8.