2022 02 02

Iš gilios duobės išlipęs „Real“ emocingose rungtynėse palaužė „Olympiakos“

Dviženklį deficitą įpusėjus rungtynėms turėjęs Madrido „Real“ (19-3) atsitiesė po ilgosios pertraukos ir pratęsė pergalių seriją.
Walteris Tavaresas ir Fabienas Causeur
Walteris Tavaresas ir Fabienas Causeur / Getty Images/Euroleague.net nuotr.

„Karaliai“ namuose 75:67 (10:15, 14:23, 26:13, 25:16) palaužė Pirėjo „Olympiakos“ (12-9) komandą.

„Raudonieji“ iš Graikijos pirmavo nuo pirmųjų minučių, o antrajame kėlinyje jų persvara pasiekė ir dviženklę. Vienu metu „Oly“ pirmavo 36:20, o po dviejų kėlinių turėjo 14 taškų pranašumą (38:24).

Tačiau po ilgosios pertraukos „Real“ pakilo lyg Feniksas iš pelenų.

Dar iki trečiojo ketvirčio pabaigos madridiečiai skirtumą sušvelnino iki minimumo (50:51), o emocingame ketvirtajame kėlinyje pačiupo pergalę.

Lemiamu metu netrūko aistrų – „Real“ per ketvirtą kėlinį užsidirbo dvi technines pražangas, o „Olympiakos“ amerikietis Shaquielle'as McKissicas gavo nesportinę pražangą už epizodą, kai išmušė dantį „Real“ prancūzui Vincent'ui Poirier.

Galiausiai, likus dviem minutėms rezultatas dar buvo lygus (65:65), bet dvitaškį pataikė Walteris Tavaresas, po tritaškį šovė „Real“ legendos Rudy Fernandezas ir Sergio Llullas ir šeimininkai pasiekė įspūdingą pergalę.

Madrido ekipai ši pergalė buvo aštuntoji iš eilės. Ji leido „Real“ vėl atitrūkti vienos pergalės atstumu nuo „Barcelona“ (18-5), žengiančios antroje vietoje.

„Olympiakos“ pralaimėjo jau ketvirtą sykį iš eilės ir su Kazanės UNIKS dalinasi 6-7 vietas.

„Real“: Thomasas Heurtelis 20, Walteris Tavaresas (9 atk. kam., 4 blk., 24 naud. bal.) ir Guerschonas Yabusele po 11.

„Olympiakos“: Sasha Vezenkovas 16 (6 atk. kam.), Tyleris Dorsey 13, Kostas Sloukas 12 (6 rez. perd.).