Tiesiogiai

Turime nebaigtų reikalų! 9 valandos apie ateities Lietuvą!Turime nebaigtų reikalų! 9 valandos apie ateities Lietuvą!

2021 11 19

Iš gilios duobės išlipusi UNIKS šventė šeštą pergalę Eurolygoje

Kazanės UNIKS (6-5) silpnai pradėjo rungtynes, tačiau sugebėjo susiimti ir penktadienio vakarą iškovojo šeštą pergalę Eurolygoje, 85:71 (13:26, 27:22, 19:12, 26:11) namuose pranokusi Berlyno ALBA (3-8).
Lorenzo Brown
Lorenzo Brownas / Euroleague via Getty

Svečiai iš Vokietijos kur kas geriau pradėjo rungtynes ir antrajame kėlinyje turėjo net 15 taškų pranašumą (34:19).

Bet tada rusai iš lėto pradėjo tiestis.

Trečią ketvirtį UNIKS pradėjo pelnydama dvylika taškų be atsako ir perėmė iniciatyvą. ALBA dar atsilaikė iki ketvirtojo kėlinio vidurio, bet lemiamas minutes kur kas užtikrinčiau žaidė šeimininkai.

Kazanės ekipoje debiutavo latvis Janis Timma. Jis per 8 minutes pelnė 3 taškus.

UNIKS: Mario Hezonja 22 (7 atk. kam., 5 rez. perd.), Lorenzo Brownas 21 (9 rez. perd.), Tonye Jekiri 11, Isaiah Canaanas 10, Johnas Brownas 9.

ALBA: Jaleenas Smithas ir Christas Koumadje (12 atk. kam.) – po 12, Luke’as Sikma 11 (7 atk. kam.), Oscaras Da Silva 8.