2021 12 16

Įsibėgėjusi „Fenerbahče“ patiesė ir „Baskonia“

Slogiai sezoną pradėjusi Stambulo „Fenerbahče“ (7-9) įgavo pagreitį ir laimėjo jau trečias rungtynes iš eilės Eurolygoje.
Achille Polonara ir Janas Vesely
Achille Polonara ir Janas Vesely / Getty Images/Euroleague.net nuotr.

Aleksandro Džordževičiaus auklėtiniai namuose įtikinamai 75:53 (19:14, 24:14, 12:15, 20:10) nugalėjo Vitorijos „Baskonia“ (5-11).

Solidžią persvarą „Fenerbahče“ susikrovė jau pačioje rungtynių pradžioje, kai pirmavo net 15:2.

Nors baskai sušvelnino skirtumą iki 5 taškų (14:19), antrajame kėlinyje šeimininkai surengė dar vieną galingą spurtą 10:1 ir atitrūko 29:15.

Galutinai į visus klausimus turkai atsakė ketvirtajame kėlinyje, kurį laimėjo dvigubai – 20:10.

Tadas Sedekerskis pralaimėjusios komandos gretose per 20 minučių pelnė 8 taškus (2/2 dvit., 1/3 trit., 1/2 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, du kartus suklydo ir surinko 9 naudingumo balus.

Rokas Giedraitis baskams per 17 minučių įmetė tik 2 taškus (1/1 dvit., 0/2 trit.), atkovojo 2 kamuolius, vieną kartą suklydo, dusyk prasižengė ir surinko -1 naudingumo balą.

Tai pirmos Roko rungtynės šį sezoną, kuriose jis surinko neigiamą naudingumo balų skaičių.

Ketvirtą kartą iš eilės triumfavusi „Fenerbahče“ kyla turnyrinėje lentelėje – Turkijos komanda jau dvylikta ir pergalių skaičiumi susilygino su 8-11 vietas besidalinančiomis, bet vieneriomis rungtynėmis mažiau žaidusiomis komandomis.

„Baskonia“ yra tik šešiolikta.

„Fenerbahče“: Nando De Colo 17 (7 rez. perd., 6 per. kam., 26 naud. bal.), Achille Polonara 15, Janas Vesely 13.

„Baskonia“: Stevenas Enochas 14 (8 atk. kam.), Tadas Sedekerskis ir Jaysonas Grangeris po 8.