Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.
2023 03 09

Įsismarkavę „dizaineriai“ susitvarkė ir su serbais

Solidžią formą pastaruoju metu Eurolygoje demonstruojantis Milano „Olimpia“ (12-15) klubas namie 76:62 (13:19, 17:10, 19:17, 27:16) nugalėjo Belgrado „Partizan“ (15-13).
Rungtynių akimirka / Euroleague nuotr.

Tai buvo jau šešta Milano komandos pergalė iš eilės.

Ettore Messinos vyrai po tokios atkarpos bando pavyti nuvažiuojantį atkrintamųjų traukinį.

Mačą kiek geriau pradėjo svečiai, tačiau dar iki didžiosios pertraukos šeimininkams pavyko atstatyti pusiausvyrą.

Visgi trečiojo kėlinio pabaigoje italai susikrovė dviženklį pranašumą ir iniciatyvos jau nepaleido.

Milano komanda užima tryliktą poziciją ir nuo Kauno „Žalgirio“ atsilieka trimis pergalėmis.

Serbijos komanda yra šešta ir turi tiek pat pergalių kaip ir kauniečiai.

„Olimpia“: Brandonas Daviesas ir Billy Baronas – po 14, Kevinas Pangosas ir Shabazzas Napieras – po 10.

„Partizan“: Kevinas Punteris 15, Mathiasas Lessortas 11, Dante Exumas ir Jamesas Nunnally – po 10.