Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!
2018 11 17

Ispanų žiniasklaida: dukart per vakarą nugalėtą „Žalgirį“ parbloškė Kevinas Pangosas

Ispanų žiniasklaida gyrė ir šaltą protą Kaune penktadienį išlaikiusią „Barcelona“ ekipą, ir jos trenerį Svetislavą Pešičių, ir buvusį žalgirietį Keviną Pangosą, iššovusį pačiu reikiamiausiu katalonams metu.
Kevinas Pangosas ir Brandonas Daviesas
Kevinas Pangosas ir Brandonas Daviesas / Josvydo Elinsko / 15min nuotr.

Kauno „Žalgiris“ namuose prieš „Barcelona“ ekipą per pratęsimą krito 85:88.

„Vargusi „Barcelona“ nugalėjo Jasikevičiaus namuose“, – reziumavo „Marca“.

„Barca“ komandai teko laimėti dukart, kad atimtų pergalę iš Jasikevičiaus ir „Žalgirio“, – teigė „Mundo Deportivo“.

„Barca“ užtildė Kauną pratęsimo metu“, – skalbė „AS“.

„Mokytojas Pešičius galiausiai buvo pranašesnis šaunių priešų kovoje su Jasikevičiumi“, – „rašė „Sport.es“.

„Sporto pasaulyje kelios blogos minutės gali sugadinti visą puikų darbą, kurį darei. Tai vos nenutiko Kaune, kur „Barca“ dominavo prieš „Žalgirį“ 35 minutes, tačiau psichologiškai sugriuvo ir leido varžovui išplėšti pratęsimą spurtu 17:4. Net ir pratęsimas jau buvo geras rezultatas, nes Brandonas Daviesas prametė metimą iš vidutinio nuotolio su sirena. Taiklus šūvis būtų pirmą kartą išvedęs šeimininkus į priekį ir padovanojęs Jasikevičiui pergalę“, – taip rungtynių pabaigą aprašė „Mundo Deportivo“.

AS korespondento Josepo Margalefo nuomone, pratęsime visus reikalus išsprendė pasitikėjimo sulaukęs buvęs žalgirietis Kevinas Pangosas.

„Treneris davė jam atsakomybę per pridėtą laiką ir kanadietis buvo raktas į sėkmę prieš jo buvusią komandą“, – rašė J.Margalefo apie K.Pangosą, per pratęsimą pelniusį 5 taškus iš eilės.

AS Šarą pavadino „jaunu pilku vilku“, o S.Pešičių – „sena sidabrine lape“.

„Šaras Jasikevičius norėjo paruošti agresyvius spąstus, tačiau serbas žinojo, kaip iš jų išsivaduoti“, – konstatavo apžvalgininkas.

„Žalgiris“ pralaimėjo jau ketvirtąsias rungtynes namuose iš tiek pat žaistų. Visas tris pergales kauniečiai iškovojo išvykose ir Eurolygos lentelėje rikiuojasi 9-oje vietoje.

Kita savaitė „Žalgiriui“ bus dviguba: trečiadienį laukia išvykos rungtynės su nepralaimėjusia Maskvos CSKA ekipa, o penktadienį namuose Šaro auklėtiniai sieks pradžiuginti sirgalius namų rungtynėse su Maskvos srities „Chimki“ klubu, iškovojusiu vos vieną pergalę.

Šviežia ir kokybiška mėsa: kaip „Lidl“ užtikrina jos šviežumą?
Kaip efektyviai atsikratyti drėgmės namuose ir neleisti jai sugrįžti?