2020 12 17

Įspūdingai atsitiesusi „Anadolu Efes“ namuose krito paskutinę akimirką

Stambulo „Anadolu Efes“ (7-8) panaikino 19 taškų deficitą, tačiau galiausiai namuose 69:72 (20:20, 11:26, 21:6, 17:20) nusileido Milano „Olimpia“ (9-5) krepšininkams. Tai buvo trečioji iš eilės Ergino Atamano auklėtinių nesėkmė Eurolygoje.
Milano „Olimpia“ ir Stambulo „Anadolu Efes“ žaidėjai
Milano „Olimpia“ ir Stambulo „Anadolu Efes“ žaidėjai / Euroleague.net nuotr.

Košmariškai pirmoje mačo pusėje atrodžiusi Stambulo „Anadolu Efes“ prisikėlė po ilgosios pertraukos.

Kaip iš patrankos nuo trijų taškų zonos šaudę Milano krepšininkai per pirmuosius du kėlinius realizavo net 8 iš 14 mestų tritaškių. Visus tris tolimus metimus įskraidino Kevinas Punteris, du iš dviejų pridėjo Malcolmas Delaney.

Galinga atkarpa leido antrojo kėlinio pabaigoje „Olimpia“ krepšininkams turėti 19 taškų pranašumą, bet mūšis dar nebuvo baigtas.

Ergino Atamano auklėtiniai trečiąjį ketvirtį atidarė pelnydami net 15 taškų be atsako bei išlygindami dvikovos rezultatą. Trečiąjį kėlinį „Anadolu Efes“ laimėjo net 21:6.

36-ąją dvikovos minutę 5 taškų persvarą turėjo „Anadolu Efes“, bet tuomet dvitaškį įmetė Milano ekipos žaidėjas Sergio Rodriguezas, tritaškį pridėjo Kevinas Punteris, po kurio sekė dar du taiklūs ispano ir amerikiečio metimai, o „Olimpia“ išsiveržė į priekį 71:67.

Veterano Bryanto Dunstono metimas perpus sumažino „Anadolu Efes“ deficitą, bet persverti galėjęs buvusio žalgiriečio Vasilije Micičiaus šūvis skriejo pro šalį.

Dar vieną prastą mačą sužaidė Shane'as Larkinas, per 15 minučių pelnęs 4 taškus ir surinkęs 2 naudingumo balus.

Abi komandos puikiai atakavo iš toli – šeimininkai pataikė 47 proc. tritaškių, „Olimpia“ – 45 proc.

„Anadolu Efes“: Vasilije Micičius 20 (8 atk. kam., 5 rez. perd., 6 kld.), Rodrigue'as Beaubois 13, Bryantas Dunstonas 11 (8 atk. kam.), Krunoslavas Simonas 9.

„Olimpia“: Kevinas Punteris 18 (4/4 trit.), Shavonas Shieldsas 11, Malcolmas Delaney 10, Zachas LeDay ir Kyle'as Hinesas – po 8.

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant