2020 12 17

Idealiai finišavęs PAO užbaigė pergalingą ALBA seriją

Berlyno ALBA (6-8) ketvirtajame kėlinyje sumetė penkis tritaškius per keturias minutes ir atkūrė intrigą, bet tai tik pabudino miegantį žvėrį Atėnų OAKA arenoje. Namų sienas apgynęs „Panathinaikos“ (5-9) iškovojo pergalę 92:69 (25:18, 14:14, 27:20, 26:17).
Ioannis Papapetrou
Ioannis Papapetrou / Getty Images/Euroleague.net nuotr.

PAO praleido pirmus 4 taškus rungtynėse, bet tuojau pat spurtavo 17:4 ir dar pirmajame kėlinyje džiaugėsi 9 taškų persvara – 17:8.

Šeimininkai pirmavo visą likusį rungtynių laiką, o trečiajame ketvirtyje skirtumas išaugo ir iki 15 taškų – 60:45.

Tačiau ALBA nesudėjo ginklų ir ketvirtajame kėlinyje užpylė varžovų krepšį tritaškiais.

Jonas Mattiseckas ir Peytonas Siva pataikė po metimą, Nielsas Giffey pridėjo tris ir ALBA savo deficitą nukirpo perpus – 67:74.

Bet „Panathinaikos“ neleido svečiams iš Vokietijos nugvelbti pergalę.

Kiti trys ALBA tolimi metimai jau skriejo pro šalį, o PAO atsakė galingu spurtu 16:0, po kurio šeimininkų pranašumas išaugo iki daugiau nei 20 taškų ir abejonių jau nekėlė.

Dviejų pralaimėjimų atkarpos nusikratęs Atėnų klubas turnyrinėje lentelėje šoktelėjo dviem laipteliais aukštyn, į 14-ąją vietą.

Savo ruožtu ALBA pralaimėjo pirmąsyk po trijų iš eilės pergalių, bet išliko 12-oje pozicijoje.

„Panathinaikos“: Ioannis Papapetrou 22 (5/7 dvit., 3/7 trit.), Nemanja Nedovičius (3/9 trit.) ir Howardas Sant-Roosas (3/7 trit.) po 13, Georgios Papagiannis 12 (6 atk. kam., 4 blk.).

ALBA: Nielsas Giffey 13 (3/6 trit.), Peytonas Siva (6 rez. perd.) ir Luke'as Sikma po 11.

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant