Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.
2022 11 05

Įspūdingai sugrįžę ASVEL krepšininkai triumfavo Bolonijoje

Vilerbano ASVEL krepšininkai buvo itin sudėtingoje situacijoje, tačiau surengė sugrįžimą ir išvykoje 84:79 (18:22, 18:28, 27:14, 21:15) nugalėjo Bolonijos „Virtus“.
Nando De Colo
Nando De Colo / AFP/„Scanpix“ nuotr.

„Virtus“ šiose rungtynėse turėjo net 19 taškų pranašumą, kuomet 16-ąją minutę pirmavo net 42:23, tačiau po pertraukos ASVEL kūrė stebuklą.

48:29 laimėjo antrąją mačo pusę Vilerbano krepšininkai ir galiausiai išrašė pralaimėjimą Italijos ekipai.

Su 16 taškų Davidas Lighty ir Jonahas Mathewsas buvo rezultatyviausi nugalėtojų gretose. Amine Noua pridėjo 14 taškų.

Pralaimėjusiems Milošas Teodosičius pelnė 14 taškų.

„Virtus“ laimėjo kovą dėl kamuolių 31:24, tačiau suklydo net 17 kartų.

Prieš šias rungtynes „Virtus“ ir ASVEL turėjo po dvi pergales ir tris pralaimėjimus savo sąskaitoje, tad dabar Prancūzijos ekipa aplenkė italus lentelėje.

„Virtus“: M.Teodosičius 14, I.Lundbergas 13, I.Bako 12, S.Ojeleye 11 (8 atk. kam.).

ASVEL: J.Mathewsas ir D.Lighty po 16, A.Noua 14, N.De Colo 12, Y.Fallas 10 (7 atk. kam.).