2016 12 15

Istorinės Eurolygos rungtynės: „Maccabi“ nemetė nei vieno baudos metimo

Ketvirtadienį Eurolygoje sužaistos dar trejos dvyliktojo turo rungtynės. Pergales iškovojo „Baskonia“, Belgrado „Crvena Zvezda“ ir Bambergo „Brose“ ekipos. Tel Avivo ekipa pasižymėjo savotišku rekordu – nemėtė nei vieno baudos metimo.
Ognjenas Kuzmičius ir Victoras Ruddas
Ognjenas Kuzmičius ir Victoras Ruddas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Vitorijos „Baskonia“ po dramatiškos kovos Kazanėje 92:91 (22:20, 21:20, 24:27, 25:24) nugalėjo UNIKS.

Prieš lemiamą kėlinį rezultatas buvo lygus 67:67. Ketvirtajame kėlinyje Kazanės ekipą į priekį vedė Quino Colomas, kuris pelnė 10 taškų per šešias minutes. Likus žaisti dvi minutes, rezultatą išlygino Tornike Šengelija. Likus žaisti 9 sekundes, Shane'as Larkinas pataikė tritaškį. UNIKS metimą patikėjo Keithui Langfordui, kuris buvo taiklus nuo tritaškio linijos. Tačiau „Baskonia“ dar turėjo laiko ir Rusijos ekipa prasižengė. T.Šengelija pataikė abu baudos metimus ir šventė pergalę.

Ispanijos ekipai nepadėjo Tadas Sedekerskis, kuris Europos U-18 čempionate padės Lietuvos rinktinei.

Kazanės ekipa Eurolygoje užima paskutinę vietą.

UNIKS: K.Langfordas 28, Q.Colomas 23, O.Johnsonas 11.

„Baskonia“: S.Larkinas 22, T.Šengelija 19, R.Luzas 10.

Belgrado „Crvena Zvezda“ namuose 83:58 (19:14, 23:10, 23:18, 18:16) nugalėjo Tel Avivo „Maccabi“.

Šeimininkai jau po dviejų kėlinių 42:24 triuškino Tel Avivo krepšininkus ir nepaleido šio pranašumo.

Pirmą kartą Eurolygos istorijoje per rungtynes nei vienas vienos komandos žaidėjas nemetė baudos metimo. „Maccabi“ nei karto nestojo prie baudų metimo linijos.

„Crvena Zvezda“: M.Simonovičius 14, O.Kuzmičius 12, M.Bjelica 11, B.Lazičius ir S.Jovičius po 10.

„Maccabi“: D.J.Seeley 15, A.Goudelockas 13, M.Zirbesas 10.

Bambergo „Brose“ namuose 91:83 (23:22, 25:19, 23:23, 20:19) nugalėjo Stambulo „Anadolu Efes“.

Ketvirtą pergalę iškovojęs Vokietijos klubas išstūmė „Žalgirį“ iš tryliktos vietos.

„Brose“: F.Causeuras 28, D.Milleris 17, J.Strelniekas 12, N.Melli 11.

„Anadolu Efes“: J.Grangeris 23, D.Brownas 18, T.Honeycuttas 17, T.Heurtelis 13.