2019 12 26

Kaliningrade – A.Gudaičio tritaškis, D.Hacketto šou ir CSKA pergalė

Antrosios Kalėdų dienos Eurolygos maratonas prasidėjo Kaliningrade, kur Maskvos CSKA 78:75 (19:13, 13:26, 27:22, 19:14) nugalėjo Milano „Olimpia“ ekipą.

Artūras Gudaitis per 20 minučių pelnė 13 taškų (3/6 dvit., 1/1 trit., 4/5 baud. met.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, gavo bloką, pats blokavo metimą, prasižengė 2 kartus ir išprovokavo 5 varžovų pražangas.

Beje, paskutinę rungtynių sekundę lietuvis dar įsmeigė tritaškį. Jo sąskaitoje – 17 naudingumo balų.

Mike'as Jamesas pirmą kartą stojo į kovą su komanda, kuri jo paslaugų atsisakė praėjusią vasarą. Amerikietis, neslepiantis ne pačių šilčiausių jausmų „Olimpia“ organizacijai, pelnė 17 taškų ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų.

Puikų pasirodymą surengė Danielis Hackettas, pelnęs 28 taškus (4/9 dvit., 6/9 trit., 2/2 baud. met.) ir pagerinęs savo karjeros rezultatyvumo rekordą Eurolygoje.

Po trijų kėlinių Maskvos komanda pirmavo tik dviem taškais 61:59, bet ketvirtajame kėlinyje šovė į priekį 12:0 ir įgijo pranašumą.

Vis dėlto Milano komanda nenusileido ir, likus žaisti minutę, CSKA pranašumas ištirpo iki keturių taškų (76:72).

Nors šansų perlaužti susitikimą „Olimpia“ šansų turėjo, lemiamu metu klydo ir Kaliningradą paliko nuleistomis galvomis.

CSKA: D.Hackettas 28, M.Jamesas 17 (11 rez. perd.), J.Voigtmannas 14 (8 atk. kam.), D.Hillardas 8.

„Olimpia“: S.Rodriguezas ir A.Gudaitis po 13, K.Tarczewskis 11 (10 atk. kam.), M.Rollas 10.