Tiesiogiai

Turime nebaigtų reikalų! 9 valandos apie ateities Lietuvą!Turime nebaigtų reikalų! 9 valandos apie ateities Lietuvą!

2021 11 18

Katę su pele Madride žaidęs „Real“ susitvarkė su „Crvena zvezda“

Du kėlinius lygiai vykusiose rungtynėse Ispanijos sostinėje Madrido „Real“ (9-2) įjungė aukštesnę pavarą po didžiosios pertraukos ir nurūko į pergalę 79:67 (16:13, 16:19, 25:14, 22:21) prieš Belgrado „Crvena zvezda“ (4-7) komandą.
Žaidimo laiko gavo ir „Real“ 17-metis Juanas Nunezas.
Žaidimo laiko gavo ir „Real“ 17-metis Juanas Nunezas. / Getty Images/Euroleague.net nuotr.

Devintą sykį per 11 turų laimėję Pablo Laso auklėtiniai tapo vienvaldžiais Eurolygos lyderiais. Tiesa, juos pavyti vėl galės Šarūno Jasikevičiaus „Barcelona“ (8-2) ir Milano „Olimpia“ (8-2), savo rungtynes žaisiančios penktadienį.

Aukštaūgių Walterio Tavareso ir Vincento Poirier vedamas karališkasis „Real“ apie lygią kovą svečiams iš Belgrado leido pagalvoti tik du kėlinius.

Trečiajame šeimininkai jau pirmavo dviženkle persvara (48:38), o ketvirtajame turėjo ir 19 taškų pranašumą (70:51).

Mačo nugalėtojas nebekėlė jokių abejonių. Šeimininkai kiek atsipalaidavo, o „Crvena zvezda“ sumažino atsilikimą, bet pavojaus nekėlė.

Madrido „Real“: Walteris Tavaresas 15 (7/9 dvit.), Vincentas Poirier 14 (8 atk. kam.), Adamas Hanga 11 (3/3 trit.), Alberto Abalde ir Thomasas Heurtelis – po 9.

Belgrado „Crvena zvezda“: Austinas Hollinsas 16 (3/5 trit.), Maikas Zirbesas 12 (5/7 dvit.), Ognjenas Dobričius 9, Nikola Ivanovičius 8.