Paskutinė akcijos diena! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.
2021 10 29

Kazanės pelkėje užklimpo ir karališkasis Madrido „Real“

Trečiadienį įveikusi Vitorijos „Baskonia“ komandą, šįkart Kazanės UNIKS susitvarkė ir su kita Ispanijos ekipa Madrido „Real“. Tatarstano sostinės krepšininkai klampiame mūšyje namuose triumfavo rezultatu 65:58 (14:11, 21:23, 14:17, 16:7).
Guerschonas Yabusele
Guerschonas Yabusele / Euroleague.net

Kazanės UNIKS antrojo kėlinio pradžioje turėjo dviženklį pranašumą, bet Madrido „Real“ jį staigiai panaikino, o antroje susitikimo dalyje užvirė atkaklus mūšis.

Likus 70 sekundžių iki mačo pabaigos, Rusijos krepšinio veteranas Andrejus Voroncevičius pataikė dvitaškį ir Tatarstano klubą į priekį išvedė minimalia persvara 59:58.

Kitoje atakoje rusas perėmė kamuolį, numetė jį į greitą ataką nurūkusiam Lorenzo Brownui, o pastarasis pranašumą padidino iki 3 taškų.

Po kelių sekundžių – dar viena „Real“ įžaidėjo Thomaso Heurtelio klaida, pasibaigusi Johno Browno dėjimu kontraatakoje.

Pergalingame mače per ketvirtąjį kėlinį UNIKS praleido vos 7 taškus.

Šansą debiutuoti Eurolygoje šiame mače sulaukė 17-metis 191 cm ūgio „Real“ atakų organizatorius Juanas Nunezas.

Antrajame kėlinyje ant parketo pasirodęs įžaidėjas per kiek daugiau nei 3 minutes pasižymėjo 3 rezultatyviais perdavimais ir 2 perimtais kamuoliais.

Vienas perdavimų galimai atsidurs ir gražiausių turo epizodų rinkinyje:

Tai buvo pirmoji „Real“ nesėkmė po keturių pergalių serijos. Pirmąją nesėkmę Pablo Laso auklėtiniai patyrė antrajame ture Atėnuose prieš Pirėjo „Olympiakos“.

Nesėkme pažymėtame mūšyje Kazanėje „Real“ realizavo vos 4 tritaškius iš 22 (18,2 proc.) bei suklydo 18 kartų.

UNIKS: Mario Hezonja ir Andrejus Voroncevičius – po 13, Lorenzo Brownas ir Isaiah Canaanas – po 9.

„Real“: Walteris Tavaresas 15, Guerschonas Yabusele 13, Alberto Abalde 10.