Ketvirtfinalio akistatos pakartojime – saldus „Maccabi“ revanšas

Įspūdingai žaidusio Bonzie Colsono vedamas Tel Avivo „Maccabi“ (11-7) klubas pasiekė saldžią pergalę prieš „Monaco“ (10-8) ekipą. Izraelio klubas, namų rungtynes dėl neramumų savo šalyje žaidžiantis Belgrade, 93:83 (22:12, 27:23, 15:19, 29:29) įveikė Donato Motiejūno atstovaujamą Monako komandą.
Joshas Nebo
Joshas Nebo / „Scanpix“/AP nuotr.

Abi šios komandos susidūrė praėjusių metų Eurolygos ketvirtfinalio serijoje, kurią dramatiškai 3-2 laimėjo „Monaco“. Pastarieji iškovojo pergalę ir per pirmąjį šio sezono tarpusavio susidūrimą (107:79).

Bet „Maccabi“ pasiekė savo revanšą.

Link pergalės Odedo Kattasho komandą vedė antras pagal naudingumą ir rezultatyvumą karjeros rungtynes sužaidęs B.Colsonas.

Amerikietis vos per 25 minutes sukratė 27 taškus (9/10 dvit., 2/3 trit., 3/4 baud.), atkovojo 5 ir perėmė 2 kamuolius, išprovokavo 5 pražangas ir surinko 34 naudingumo balus.

Geriau jis pasirodė tik praėjusio sezono akistatoje su Atėnų „Panathinaikos“, kai pelnė 29 taškus ir surinko 41 naudingumo balą.

„Monaco“ neišgelbėjo ir siautulingas Mike'o Jameso žaidimas. Komandos lyderis per 32 minutes pelnė 27 taškus (2/3 dvit., 6/10 trit., 5/8 baud.), atliko 7 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 5 kamuolius ir surinko 32 naudingumo balus.

Donatas Motiejūnas pralaimėjusios komandos gretose žaidė tik 8,5 minutės, per kurias sukrapštė 2 taškus (1/3 dvit.), atkovojo 2 kamuolius, suklydo du kartus, po sykį prasižengė ir išprovokavo pražangą bei baigė susitikimą su 0 naudingumo balų.

„Maccabi“ ši pergalė leido stryktelėti į ketvirtą poziciją, „Monaco“ dalinasi 6-8 vietas.

„Maccabi“: Bonzie Colsonas 27 (9/10 dvit., 34 naud. bal.), Lorenzo Brownas (5 atk. kam., 5 rez. perd.) ir Wade'as Baldwinas (6 rez. perd.) po 12.

„Monaco“: Mike'as Jamesas 27 (6/10 trit., 7 rez. perd., 32 naud. bal.), Alpha Diallo 20 (6/10 dvit., 1/6 trit.), Elie Okobo 11.