Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.
2022 11 09

Ketvirtį amžiaus neregėtas Italijos derbis Eurolygoje baigėsi Bolonijos triumfu

Po 25-erių metų Eurolygos turnyre akis į akį susitiko dvi stipriausios Italijos komandos. Milano „Olimpia“ (3-4) ekipa namuose 59:64 (23:12, 12:27, 6:14, 18:11) nusileido Bolonijos „Virtus“ (3-4).
Milošas Teodosičius
Milošas Teodosičius / Euroleague nuotr.

Mačo pradžioje kur kas solidžiau atrodė Milano ekipa, kuri jau pirmojo ketvirčio pabaigoje turėjo dviženklį pranašumą (23:12).

Visgi tuomet „Virtus“ pagerino gynybą ir pradėjo artėti.

Milošo Teodosičiaus vedami svečiai į didžiąją pertrauką išėjo turėdami keturių taškų pranašumą, o antroje mačo pusėje ne tik neprisileido varžovų, bet ir dar padidino atotrūkį.

Ketvirtajame kėlinyje „Virtus“ turėjo jau 15 taškų pranašumą, ir nors dvikovos pabaigoje „Olimpia“ sumažino deficitą, intriga paskutinėmis minutėmis nekvepėjo.

Milano ekipa pataikė vos 5 tritaškius iš 20 (25 proc.) ir labai prastai metė baudas – 14 metimų iš 24 (58 proc.).

„Olimpia“: Nazas Mitrou-Longas 13, Brandonas Daviesas 11, Nicolo Melli 9.

„Virtus“: Milošas Teodosičius 15, Jordanas Mickey 14, Tornikė Šengelija 12.