2016 11 11

Kovingas „Žalgiris“ sužavėjo Kataloniją

Kauno „Žalgiris“ iš Barselonos grįžta su penktuoju pralaimėjimu Eurolygoje, bet tapęs širdžių čempionu. Žalgiriečiai savo kovingumu pakerėjo Ispaniją. Nors „Barcelona“ šventė pergalę 92:86, ispanai liaupsino „Žalgirį“ už pagirtiną mūšį iki paskutinės sekundės.
Antanas Kavaliauskas
Antanas Kavaliauskas / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Eurolyga | „Barcelona“ – „Žalgiris“ 92:86 | Barselona

„Rice'as išgelbėjo „Barcą“, – rašo „Marca“. – „Barcelona“ prakaitavo „Palau Blaugrana“ arenoje, kol palaužė kovingą „Žalgirį“. Sunki pergalė ir dėl spindinčio Brocko Motumo žaidimo“.

Sports.es pažymėjo, kad „Žalgiris“ iš esamos „Barcelona“ sudėties išspaudė maksimumą.

„Žalgiris“ iš „Barcos“ išspaudė visus rezervus. Katalonai turėjo prakaituoti dėl pergalės iki paskutinių sekundžių.“

Ispanai gyrė „Žalgirį“ už gynyba prieš Tyrese'ą Rice'ą, kuris pirmąjį savo metimą atliko tik šeštąją minutę, iki pertraukos pelnė 4 taškus ir kol jautėsi nepatogiai, išmušė iš vėžių visą „Barcelona“ puolimą.

Galbūt žalgiriečiai yra turnyro lentelės dugne, bet tai nėra bloga komanda.

„Rice'as ir Dorsey išgelbėjo „Barcą“ nuo priekabaus „Žalgirio“, – rašė „AS“.

„Barca“ kentėjo, kol atsikratė atkaklaus „Žalgirio“, – panašiai palankiai žalgiriečių pasipriešinimą įvertino „El Pais“. – „Barcelona“ turėjo įdėti daug pastangų, kol sunkiai pranoko drąsesnius ir nuožmesnius priešininkus, nei buvo tikėtasi. Jasikevičiaus „Žalgiris“ tėra Eurolygos dugne, tačiau Motumas, Kavaliauskas ir Lima išlaikė komandą kovoje iki paskutinės akimirkos.“

„Žalgiris“ nepasidavė iki pabaigos, – žalgiriečius pagyrė „Encestando“. – Galbūt žalgiriečiai yra turnyro lentelės dugne, bet tai nėra bloga komanda. Ne vien šiose rungtynėse jie kovėsi iki paskutinės akimirkomis. „Barcelona“ kančios tęsėsi iki paskutinės sekundės“.

„Teko kautis nuožmiau, nei buvo planuojama“, – pažymėjo „ABC“.